Щерб’юк Павло, випускник 2015 року

Я, Щерб’юк Павло Михайлович, у 2015 році я закінчив Івано-Франківський навчально-науковий інститут менеджменту Тернопільського національного економічного університету та здобув фах економіста. Хочеться загадати період студентського життя, як один з найяскравіших в моєму житті. Нові знайомства з людьми, свіжі ідеї та починання, успіхи та поразки. Все це на фоні турботливого персоналу та вимогливих викладачів.

Зараз, коли я вже працюю на роботі, коли спілкуюсь колегами, - розумію яка складна робота у професорсько-викладацького складу інституту. Студенти не завжди підготувались належним чином, хтось запізнився чи захворів. Однак, викладачі ІФННІМ ТНЕУ якось завжди знаходили спосіб змусити вивчити все, що потрібно. Водночас, ставились із розуміння та чуйністю до певних особистих проблем студентів, та знаходили спосіб організувати роботу у групі так, що ніхто не почувався непотрібним чи слабким.

За час навчання в ІФННІМ ТНЕУ я багато зрозумів та навчився. Тут я став фахівцем свої справи та людиною, яка знає чого хоче і здобуває це. Тому, хотілось би подякувати адміністрації закладу за їх зусилля щодо організації навчального процесу, забезпечення належної матеріально-технічної бази, створення загальних комфортних умов для навчання та зростання студентів. Бажаю успіхів вам, талановитих студентів та вдячних випускників!Чорний Роман, випускник 2013 року

Я, Чорний Роман Богданович, у 2013 році закінчив Івано-Франківський навчально-науковий інститут менеджменту Тернопільського національного економічного університету, зараз працюю інспектором взводу в Івано-Франківському обласному управлінні патрульної поліції.

Основне, що запам’яталося за роки навчання – це простота у відносинах з викладачами кафедр та керівництвом інституту. Відкрите та щире ставлення викладачів до нас, студентів, сприяло формуванню дружньої атмосфери у колективі, спрощувало проблемні питання та ситуації і заохочувало до здобуття знань.

Знаною перевагою навчання в інституті є широкий спектр знань, які студенти отримують у ході навчання. Це дозволяє в подальшому, працювати як за основною спеціальністю, так і за багатьма суміжними, пов’язаними з економікою. Здобуттю цих знань я завдячую саме навчанню в Івано-Франківському навчально-науковому інституті менеджменту.Соколик Роман, випускник 2010 року

Вже минуло 11 років як я закінчив відокремлений підрозділ Тернопільського національного економічного університету в Івано-Франківську – Івано-Франківський інститут менеджменту.

Зараз я працюю сільським головою села Хриплин Івано-Франківської міської ради. Так, як село є приміським, то у моїй роботі є багато специфічних аспектів та особливостей управління. Спілкування з людьми, управління фінансами, розрахунок витрат та пошук додаткових джерел фінансування – все це не є проблемою для мене, бо я маю достатню базу вмінь та знань з університету. За це я вдячний своїм викладачам та керівництву інституту.

При прийнятті на роботу нових фахівців, я буду надавати перевагу та приділятиму більшу увагу тим претендентам на відповідальні посади, які є випускниками ТНЕУ, адже виходячи з власного досвіду, можу бути певним у їх високій фаховості та професіоналізмі.


Сільський голова села Хриплин

Івано-Франківської міської ради

Соколик Роман ПетровичНосенко Анатолій, випускник 2018 року

Кажуть, що студентські роки найкращі у житті. Я можу впевнено сказати, що роки навчання у Івано-Франківському навчально-науковому інституті менеджменту Тернопільського національного економічного університету стали найкращими для мене.

А причин декілька: тут вимогливе та турботливе керівництво, яке дбає про студентів і з розуміння ставиться до їхніх проблем. Я полюбив цей інститут за його сімейну атмосферу, дружній колектив викладачів, чудових людей, зокрема старшокурсників, які завжди готові допомогти. Перед тим, як поступати, я довго обдумував, куди іти, вибирав різні вузи, вагався, але тепер зрозумів, що зробив правильний вибір.

Перевагою навчання в інституті є широкий спектр знань, які студенти отримують у ході навчання. Він дозволяє в подальшому, працювати як за основною спеціальністю, так і за багатьма суміжними, пов’язаними з економікою. Я набуті знання використовую працюючи головним спеціалістом відділу фінансів соціально-культурної сфери Івано-Франківської обласної державної адміністрації.Назарук Микола, випускник 2016 року

З навчанням в Івано-Франківському навчально-науковому інституті менеджменту Тернопільського національного економічного університету у мене пов’язане лише з позитивні спогади. Фахові викладачі, гідна матеріально-технічна база, цікава бібліотека та ввічливий персонал. В інституті я не лише здобув ґрунтовні знання та навички, а також мав нагоду набути та удосконалити існуючі компетентності. Зокрема, ефективно брати участь у дискусії, впевнено відстоювати свою точку зору, вичерпно викладати матеріал за темою. Мабуть це й зіграло визначальну роль у моєму рішенні стати помічником народного депутата, адже відчуваю впевненість у своїх силах. А також знаю, що наполеглива праця завжди приносить результат. За це я вдячний своєму інституту; бажаю йому успіхів в освітянській та науковій роботі!


Назарук Микола Михайлович,

помічник-консультант

Народного депутата УкраїниМарій Наталія, випускниця 2015 року

Диплом економіста Івано-Франківського навчально-наукового інституту менеджменту Тернопільського національного економічного університету, а також отримані тут знання та вміння дуже допомагають мені у моїй роботі у Калуській міській раді (Івано-Франківська область).

У зв’язку з цим мені хотілось би відзначити весь колектив мого інституту, адже тут я не лише отримала якісну освіту, а також належну увагу, чуйне та людяне ставлення працівників до студентів. Вважаю, що у сучасному жорстокому світі, де всі кудись неперервно рухаються, залишатись людиною – надзвичайно важливо. І я горда тим, що окрім формул та бухгалтерських проводок, рахунків та методик, концепцій та понять, мене навчили в інституті також доброти. У своїй роботі я намагаюсь чинити так само.

Тому бажаю професійного зростання всім викладачам, наполегливості студентам ІФННІМ ТНЕУ!


Головний спеціаліст відділу житлової

політики та роботи із споживачами

управління житлового-комунального господарства

Калуської міської ради

Марій Наталія БогданівнаЛевицька Іванна, випускниця 2010 року

У 2010 році я закінчила Івано-Франківський навчально-науковий інститут менеджменту Тернопільського національного економічного університету. Вища економічна освіта, яку я здобула тут, мені згодилась в житті. Працюю за спеціальністю, начальницею відділення комерційного банку.

Студентські роки згадую як одні з кращих у своєму житті, які принесли мені багато позитиву. Окрім хороших друзів я тут здобула також ґрунтовні знання, корисні вміння та навички. Додатково хочеться відзначити фаховість викладацького складу та високий науковий потенціал закладу вищої освіти.

Знаю, що адміністрація інституту і зараз докладає максимальних зусиль для того, щоб навчання студентів було насиченим та цікавим, а отримані знання відповідали високому рівню підготовки.

Успіхів тобі, моя Альма-матер!


Начальниця 73 Івано-Франківського відділення

АТ «ТАСКОМБАНКУ»

Левицька Іванна РоманівнаКуреєва Віталія, випускниця 2018 року

Я, Куреєва Віталія Олександрівна, працюю головним економістом відділу роздрібного продажу відділення Укргазбанку. В 2018 році закінчила Івано-Франківський навчально-науковий інститут менеджменту Тернопільського національного економічного університету. Почну з найважливішого, з того, що найбільше сподобалося і запам’яталося. В інституті створені всі умови для ефективного навчання та активного дозвілля студентів. На кафедрах дуже хороші викладачі, з якими навіть після занять хочеться продовжувати спілкування.

Вступивши до інституту, я отримала можливість розвиватися не тільки за навчальним планом, а й самостійно вивчати те, що подобається (завдяки діяльності студентського наукового гуртка). З навчального плану кафедр найбільше сподобалися практики, завдяки яким я побувала на декількох підприємствах. Ще однією перевагою навчання в інституті є можливість поєднувати навчання і роботу, яка дає досвід і знання, з подальшим застосуванням цих навичок у своїй спеціальності.

Івано-Франківський навчально-науковий інститут менеджменту прекрасна платформа для будь-якої людини, яка може ще не знати, що вибрати, але вже бути готовою спробувати.Клевець Лідія, випускниця 2018 року

Я, Клевець Лідія, є випускницею Івано-Франківського навчально-наукового інституту менеджменту Тернопільського національного економічного університету. На сьогодні працюю консультантом сектору проектів та програм розвитку місцевого самоврядування в Тисменицькій районній раді.

Вже з першого курсу викладачі інституту читали у нас цікаві лекції за фахом і допомагали вирішити всі проблеми. Основні плюси навчання полягають в тому, що тут багато викладачів-практиків які професіонали своєї справи, однаково ставляться до всіх студентів, і оцінюють їх за знаннями.

Загалом навчання мені подобається, інститут надає багато можливостей, таких як активне студентське життя поза навчанням, якісна освіта та багато іншого.Іщенко Тарас, випускник 2018 року

Хочу висловити подяку колективу Івано-Франківського навчально-наукового інституту менеджменту Тернопільського національного економічного університету за найкращі умови навчання та хорошу команду професійних викладачів. Завдяки часу проведеному тут, мені вдалося зрозуміти свої кар’єрні вподобання та отримати велику кількість знань для досягнення власних цілей.

Під час лекцій, семінарів і практичних занять у ІФННІМ ТНЕУ я отримав знання з різноманітних предметів та водночас скористався можливістю спілкування з чудовими людьми з багатим професійним та життєвим досвідом.

Про інститутське і студентське життя можна писати багато і довго. Обмежусь лише тим, що тут таки дійсно круто, багато можливостей для молоді і є помітні зміни на краще. Інститут входить до найбільш престижних економічних вузів України, випускає хороших спеціалістів в своїй галузі, дає великі можливості для працевлаштування. Мої власні очікування від навчання повністю відповідали реальності.


Приватний підприємець,

регіональний представник Міжнародної компанії «Komandor»

Тарас ІщенкоІвасишин Віталія, випускниця 2012 року

Я, Івасишин Віталія, працюю на посаді головного бухгалтера відділу освіти, культури молоді та спорту Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної громади.

Будучи студенткою Івано-Франківського навчально-наукового інституту менеджменту, з впевненістю хочу сказати, що інститут є найкращим вибором абітурієнта, який хоче отримати якісні знання. Викладачі пояснююсь матеріал таким чином, що він дуже швидко та якісно засвоюється. Атмосфера в вищому навчальному закладі розташовує до себе, допомагаючи зосередитись на навчанні. Дуже часто проводяться цікаві заходи, запрошуються шановані гості.

Час від часу проводяться зібрання, які мотивують досягати вершин у навчанні. Також не можу не згадати про студентське самоврядування, адже його члени виконують великий обсяг роботи, саме завдяки їх старанню життя в ІФННІМ – це не тільки навчання, а й заходи, тренінги, конференції, різні спортивні змагання (футбол, волейбол, гімнастика і т.д.), професійні свята.

Теоретична та практична база ІФННІМ на вищому рівні, цей інститут здатен конкурувати з іншими вузами. Моя спеціальність тут представлена прекрасно, є багато предметів від яких буде залежати мій рівень затребуваності на ринку праці. Хотілося б підкреслити, що розклад зроблено максимально зручно, на мій погляд. Викладачі завжди готові піти на зустріч і, вони правда зацікавлені в тому, щоб дати студентам знання.Гривнак Оксана, випускниця 2018 року

Повна самовіддача викладачів, щире ставлення до студентів, серйозний підхід до організації навчального процесу – це все рецепт успішного та цікавого навчання в Івано-Франківському навчально-науковому інституті менеджменту Тернопільського національного економічного університету. В інституті створено всі умови, тому тут хочеться навчатися, творити, дізнаватися та щодня відкривати двері майбутнього. Адже якісні освітні послуги надаються в комфортних аудиторіях та бібліотеці забезпеченій сучасною літературою.

Саме тут ви пізнаєте реалії сучасного освітнього простору, в якому потрібно бути розумним, креативним, цілеспрямованим, ініціативним, а саме головне – конкурентоспроможним на ринку праці. Завдяки діяльності інституту його випускники мають можливість бути дійсно кваліфікованими кадрами, а не просто випускниками вузу! Успіхів Вам дорогі викладачі, розвитку, нових ідей та вдячних студентів!

Величезне дякую вам за емоції та знання, які отримали за роки навчання. Додаткових слів подяки заслуговує керівництво інституту яке оперативно вирішувало всі питання при організації навчання. Працюють в інституті справжні професіонали своєї справи, які викладаються на повну і завжди допоможуть знайти вихід зі складної ситуації.

Хочеться додати, що отримані знання в інституті стали корисними і забезпечили широкі можливості для реалізації себе у житті.


Заступниця керівника відділення Приватбанку

Оксана ГривнакВоконоголь Сергій, випускник 2018 року

Я, Воконоголь Сергій Євгенович, маю давні хороші відносини з Івано-Франківським навчально-науковим інститутом менеджменту ТНЕУ, який у свій час закінчив сам.

Як особа з певним набутим життєвим досвідом, під час навчання я мав нагоду оцінити потужну фаховість викладацького складу інституту. Адже економічні науки дуже мінливі, реальне життя вносить свої корективи буквально щоденно. Нові вимоги законодавства, правила гри на ринку, податки та умови їх нарахування чи сплати. Професорсько-викладацький склад змушений постійно тримати руку на пульсі економічного життя та бути в курсі всіх новин. За їх важку та наполегливу працю я дуже вдячний.

Сьогодні я працюю директором КП «Калуський муніципальний ринок» та у своїх роботі використовую знання та навички, здобуті мною у процесі навчання. На нашому ринку дуже якісно ревізійні функції виконує Смолянський Олександр, що закінчив інститут 2018 року. Олександр не лише дуже добре підготовлений фахівець, він ще й людина високого рівня культури та інтелігентності. Саме таким, на мій погляд, повинен бути випускник вищого закладу освіти. Тому, коли виникло питання щодо подальшого навчання моєї дочки, я не вагався ні хвилини. Зараз Катерина вже здобуває фах бухгалтера в ІФННІМ ТНЕУ.

На завершення, хотілось би побажати колективу інституту наснаги, старанних студентів, нових звершень, а також успіхів у цій непростій праці.


Директор КП «Калуський муніципальний ринок»

Сергій ВоконогольВозьна Ольга, випускниця 2016 року

Я, Возьна Ольга Андріївна, в 2016 році закінчила Івано-Франківський навчально-науковий інститут менеджменту Тернопільського національного економічного університету, на мою думку, один із найкращих вищих навчальних закладів.

Обравши спеціальність «Фінанси і кредит» я здобула високоякісні та професійні знання. Викладачі кафедр інституту завжди сумлінно виконували свою роботу та ділилися своїми знаннями з студентами. Коли у мене виникали питання, вони ніколи не відмовляли мені у допомозі та старались мені допомогти всім, чим можливо.

Мені здається, не кожний студент може поділитись таким зізнанням після випуску. Мабуть, головне, чому я навчилася за ці роки – це адекватно та раціонально дивитися на речі, розуміти економічну реальність, в якій ми з вами живемо. Ким би ви не стали у майбутньому, фінанси і кредит – це серйозний фундамент у вашій самоідентифікації у житті та побудові своєї професійної кар’єри.

Набуті вміння та навички зараз використовую працюючи головним спеціалістом відділу управління персоналу департаменту соціальної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації.Василишин Орест, випускник 2013 року

Я, Василишин Орест Володимирович, навчався в Івано-Франківському навчально-науковому інституті менеджменту Тернопільського національного економічного університету та в 2013 році закінчив його; отримав диплом магістра зі спеціальності «Облік і аудит».

На даний час здобуті знання та навики використовую працюючи на посаді головного спеціаліста відділу фінансів, обліку та звітності Спаської сільської ради об’єднаної територіальної громади.

Коли я вперше опинився в стінах Івано-Франківського навчально-наукового інституту менеджменту Тернопільського національного економічного університету, то зрозумів, що не помилився в своєму виборі. Спершу мене вразила особлива атмосфера, тут приємно просто проводити час і чудово налагоджене не лише навчання, а й дозвілля. А знання і досвід, які я отримав в ІФННІМ ТНЕУ, а особливо за спеціальності «Облік і аудит» стали міцним фундаментом в житті і кар’єрі. Усім рекомендую цей вуз.