» » Запрошуємо взяти участь у конкурсі на Європейську наукову премію

Запрошуємо взяти участь у конкурсі на Європейську наукову премію

Дата: 15-09-2021, 15:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Запрошуємо взяти участь у конкурсі на Європейську наукову премію імені Станіслава Лема (премія Лема), засновану Вроцлавським науково-технічним університетом (Wrocław Tech). Участь можуть взяти молоді науковці віком до 40 років, пов'язані із закладами вищої освіти, науково-дослідною установою у країні ЄС або у межах проєкту «Горизонт», а також у Швейцарії.

Премія Лема присуджується за нещодавнє наукове досягнення чи відкриття, зроблене за останні три роки у  галузі науки та техніки.

Заявку разом із необхідними документами необхідно подати в електронному вигляді до 15 жовтня 2021 р.

Переможця буде оголошено 15 листопада 2021 р., під час щорічних святкувань річниці Вроцлавського науково-технічного університету.

Надсилайте Ваші запитання на скриньку:  lemprize@pwr.edu.pl.

Детальна інформація на сайті https://lemprize.pwr.edu.pl/

Європейська наукова премія
Завантажити Переглянути онлайн