» » Відбулося підсумкове засідання Ради молодих учених

Відбулося підсумкове засідання Ради молодих учених

Дата: 11-06-2021, 15:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У класичному університеті Тернополя було проведено підсумкове засідання Ради молодих учених. Проректор з наукової роботи, д.е.н., професор Зеновій-Михайло Задорожний обговорив з головою Ради, к.е.н., Олегом Легким здобутки науковців  у 2020-2021 навчальному році та подали пропозиції щодо подальшої діяльності. У ході роботи були висловлені думки щодо проведення  заходів та розподілені доручення щодо інших організаційних та методичних завдань.

У зустрічі взяли участь: к.е.н., Леся Шупа (заступник голови); к.е.н., Олена Борисяк (секретар); д.е.н., професор Роман Зварич; к.е.н., доцент Володимир Дмитрів; к.е.н., доцент Марина Нагара; к.е.н. Олег Вацлавський; к.е.н. Анна Іванова; к.е.н. Олександр Сохацький; к.е.н. Ірина Федорович; аспірант Ірина Юркевич.

Також було підготовлено  макет електронної версії збірника тез XVIIІ Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених «Економічний і соціальний розвиток України в ХХІ столітті: національна візія та виклики глобалізації». збірка тез
Завантажити Переглянути онлайн