Центр працевлаштування та зв'язків з випускниками

Відбулася презентація вакансій від Київського центру профорієнтації

Київський центр профорієнтації – це один із успішно діючих проектів компанії «Проект Атмосфера». Головна мета центру профорієнтації – допомогти дітям знайти своє покликання у житті шляхом організації профорієнтаційних заходів.

25 травня 2015 року колективЦентру працевлаштування та зв’язків з випускниками Тернопільського національного економічного університету організував для студентів зустріч із директором ТОВ «Проект Атмосфера» Андрієм Пушкарем.

Компанія «Проект Атмосфера» займається організацією культурних розвиваючих молодіжних заходів (виставок, концертів, фестивалів, тренінгів).

Наразі керівництво компанії планує відкриття філії центру профорієнтації у місті Тернополі і запрошує на роботу 20 спеціалістів.

Андрій Пушкар запропонував студентам взяти участь у формуванні команди у місті Тернополі, а також очолити її.

Упродовж зустрічі студенти взяли активну участь в обговоренні вакансій (координатор з організаційних процесів; менеджер з продажу; психолог; педагог-організатор) і потенційних можливостей реалізації проекту у місті Тернополі.

Підсумком зустрічі стала домовленість про подальшу співпрацю ТНЕУ з ТОВ «Проект Атмосфера».

За додатковою інформацією звертайтесь у

Центр працевлаштування та зв’язків з випускниками ТНЕУ:

вул. Львівська 11, офіс 1106 (корпус № 1)

тел. (0352) 47-58-64

е-mail: cpv@wunu.edu.ua