Центр працевлаштування та зв'язків з випускниками

Запрошуємо на презентацію вакансій від Київського центру профорієнтації

25 травня 2015 р. о 15.00 год. Центр працевлаштування та зв’язків з випускниками Тернопільського національного економічного університету, за підтримки ректора А.І. Крисоватого, запрошує студентів і випускників університету у зал електронних ресурсів (вул. Львівська, 11, корпус № 1 ТНЕУ, 2-й поверх) на зустріч із представниками Київського центру профорієнтації та презентацію таких вакансій:

– менеджер-організатор;

– PR-менеджер;

–       проект-менеджер;

–        адміністратор офісу;

–        психолог;

–        педагог-організатор.

Київський центр профорієнтації – це один із успішно діючих проектів компанії «Проект Атмосфера». Головна мета центру профорієнтації – допомогти дітям знайти своє покликання у житті шляхом проведення профорієнтаційних заходів.

Компанія «Проект Атмосфера» займається організацією культурних розвиваючих молодіжних заходів (виставок, концертів, фестивалів, тренінгів).

Наразі керівництво компанії планує відкриття філії центру профорієнтації у місті Тернополі і запрошує на роботу 20 спеціалістів.

За додатковою інформацією звертайтесь у

Центр працевлаштування та зв’язків з випускниками ТНЕУ:

вул. Львівська 11, офіс 1106 (корпус № 1)

тел. (0352) 47-58-64

е-mail: cpv@wunu.edu.ua