Центр працевлаштування та зв'язків з випускниками

Презентація ZoomSupport Ukraine

Третього квітня 2015 р. працівники Центру працевлаштування та зв’язків з випускниками взяли участь у презентації ІТ компанії ZoomSupport Ukraine для студентів Тернопільського національного економічного університету.

Компанія займається дистанційною підтримкою користувачів Windows та Apple у всьому світі.

Працівники компанії забезпечують цілодобову технічну підтримку за допомогою гарячої лінії, а також допомагають активувати програмне забезпечення від компаній-партнерів.

У ході зустрічі працівники Центру працевлаштування та зв’язків з випускниками домовились із менеджером з персоналу ZoomSupport Ukraine Л. Петрик про співпрацю щодо пошуку і підбору персоналу, а також організацій екскурсій студентів у офіс компанії м. Тернополя.

Шановні студенти і випускники ТНЕУ, просимо Вас звертатись з питань працевлаштування у компанії ZoomSupport Ukraine у Центр працевлаштування та зв’язків з випускниками ТНЕУ.

Наша адреса: 46020, м. Тернопіль, вул. Львівська, 11, офіс 1106 (корпус №1)

тел.(0352) 47-58-64, е-mail: cpv@wunu.edu.ua

Автор – Центр працевлаштування