Центр працевлаштування та зв'язків з випускниками

У ТНЕУ відбулися Дні кар’єри у банківській, фінансовій, обліковій, економічній, управлінській, правовій сферах та інформаційних технологіях

Упродовж 18-20 березня 2015 р., у рамках Тижня професійної кар’єри студентів і випускників, колектив Центру працевлаштування та зв’язків з випускниками Тернопільського національного економічного університету провів для студентів і випускників Дні кар’єри у банківській, фінансовій, обліковій, економічній, управлінській, правовій сферах та інформаційних технологіях.

Радо відгукнулися на запрошення представники підприємств, установ та організацій, які поділилися власним досвідом побудови професійної кар’єри, ознайомили з напрямами діяльності їхніх компаній та вакансіями, зокрема:

– Західне Головне регіональне управління ПриватБанку: Павлов М.С. – керуючий Тернопільського відділення «Центральне»; Кобель В.М. – керівник відділення гр А-«Гранд»; Ігнатов Ю.О. – керівник відділення «Дружба»; Шегда Т.В. – заступник керівника відділення гр А-«Гранд»;

– АТ «СК «АХА Страхування»: Коковський Я.В. – директор Тернопільської страхової агенції Тернопільської регіональної дирекції; Сафандула П.І. – менеджер агентської групи Тернопільської страхової агенції Тернопільської регіональної дирекції; Чайковська О. – спеціаліст зі страхування;

– Колл-центр: Дмитренко Т.В. – заступник директора;

– Тернопільський обласний молодіжний центр праці: Нестюк І.Р. – директор;

– ПП «Самогонна ресторація плюс»: Булка Ю.В. – директор відділу персоналу; Недогін М.Ю. – спеціаліст з підбору персоналу;

– МПП «Монстера», м. Дубно, Рівненська обл.: Кушик О.С. – менеджер з персоналу ПАТ «Тернопільський кар’єр» – підрозділ МПП «Монстера»;

– Міжнародна молодіжна громадська організація AIESEC: Воляник М.В. – віце-президент; Кропельницька В. – teamleader з маркетингу; Кулик Х. – teamleader з стажувань;

–       ПП «Магнетік Ван»: Скоморохова Т.В. – керівник відділу HR;

–       ПП «Волошин»: Михальчук І.І. – менеджер з персоналу.

Декан факультету комп’ютерних інформаційних технологій Дивак М.П. відзначив зростання попиту на ІТ фахівців на українському та світовому ринках, провів аналіз рівня вимог та оплати праці в ІТ сфері, а також надав поради студентам в ефективному пошуку роботи.

Завершальним етапом Тижня професійної кар’єри студентів і випускників у ТНЕУ стала зустріч 20 березня 2015 р. за круглим столом. У ході обговорення підбито підсумки, висловлені відповідні пропозиції з вдосконалення працевлаштування студентів і випускників ТНЕУ.

Загалом у роботі Тижня професійної кар’єри взяли участь понад 200 найбільш ініціативних і зацікавлених у працевлаштуванні та побудови успішної кар’єри студентів ТНЕУ.

Особлива подяка директорам інститутів, деканам факультетів, кафедрі управління персоналом і регіональної економіки та викладачам ТНЕУ, студентській профспілці ТНЕУ і Університетській раді студентів, які виступили і надали організаційно-методичну допомогу у проведенні даного заходу.

Шановні друзі, відвідувачі нашого сайту, Ви маєте можливість переглянути фотозвіт Тижня професійної кар`єри студентів і випускників у ТНЕУ у рубриці "Фотогалерея".

Автор – Центр працевлаштування

та зв’язків з випускниками