Центр працевлаштування та зв'язків з випускниками

Тиждень професійної кар’єри студентів і випускників ТНЕУ (16-20 березня 2015 р.): перший день

16 березня 2015 р. у Тернопільському національному економічному університеті відкрито Тиждень професійної кар’єри студентів і випускників, організаторами якого є Центр працевлаштування та зв’язків з випускниками ТНЕУ, Благодійний фонд «Асоціація випускників ТНЕУ» та Міжнародна молодіжна громадська організація AIESEC.

З вітальним словом виступив директор Центру працевлаштування та зв’язків з випускниками ТНЕУ З.І. Кривий.

Радо відгукнулися на запрошення і поділилися власним досвідом побудови професійної кар’єри представники підприємств, установ та організацій, випускники і студенти нашої Alma-mater:

– Куриляк А.В. – директор Тернопільського міськрайонного центру зайнятості;

– Приступ Г.Т. – заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Тернопільського міськрайонного центру зайнятості;

– Дейнека Ю.П. – начальник стратегічного розвитку м. Тернополя Тернопільської міської ради;

– Ващук С.Я. – начальник Територіальної державної інспекції з питань праці в Тернопільській області;

– Хаварівський І.В. – заступник начальника Територіальної державної інспекції з питань праці в Тернопільській області;

– Павлов М.С. – керуючий Тернопільського відділення «Центральне» ПриватБанку;

– Тобілевич І.М. – директор з розвитку у Східній Європі компанії «Novus»;

– Стецько М.В. – Голова Правління Благодійного фонду «Асоціація випускників ТНЕУ»;

– Воляник М.В. – Віце-Президент Міжнародної молодіжної громадської організації AIESEC;

– Цаль Н.В. – Голова Університетської ради студентів.

Для студентів-старшокурсників доцент кафедри психології та соціальної роботи Надвинична Т.Л. надала змістовну профорієнтаційну консультацію на тему «Постановка професійних і особистих цілей».

Запрошуємо всіх взяти участь у наступних днях Тижня професійної кар’єри студентів і випускників.

ПЛАН ЗАХОДІВ.doc
Завантажити Переглянути онлайн