Центр працевлаштування та зв'язків з випускниками

Тиждень професійної кар’єри студентів і випускників

Центр працевлаштування та зв’язків з випускниками Тернопільського національного економічного університету спільно з Благодійним фондом «Асоціація випускників ТНЕУ» та Міжнародною молодіжною громадською організацією AIESEC запрошують на Тиждень професійної кар’єри студентів і випускників!

Шановні роботодавці! Упродовж 16-20 березня 2015 року у Тернопільському національному економічному університеті проводитиметься Тиждень професійної кар’єри студентів і випускників. Запрошуємо Вас взяти участь у проведенні цього заходу, познайомитися з випускниками 2014 і 2015 років, представити наявні вакансії. Ви матимете можливість презентувати своє підприємство, установу та організацію.

Маємо надію, що серед наших студентів і випускників Ви зможете обрати кандидатів на постійні або тимчасові посади, сформувати кадровий резерв.

Якщо Вас зацікавила наша пропозиція, просимо повідомити до 16 березня за телефоном (0352) 47-58-64 або на електронну скриньку cpv@wunu.edu.ua

ПЛАН ЗАХОДІВ.doc
Завантажити Переглянути онлайн