Центр працевлаштування та зв'язків з випускникамиЗапрошуємо на стажування

Шановні студенти і випускники Тернопільського національного економічного університету! У рамках співпраці з Центром працевлаштування та зв’язків з випускниками університету група компаній «МОНСТЕРА» запрошує пройти стажування на одному із запропонованих підприємств.


Запрошуємо на стажування у ПАТ «Галичфарм»

Шановні студенти і випускники Тернопільського національного економічного університету! У рамках співпраці з Центром працевлаштування та зв’язків з випускниками університету ПАТ «Галичфарм» Корпорації «Артеріум» (м. Львів) запрошує пройти стажування за такими напрямами підготовки:


ВІТАННЯ ВІД ЦЕНТРУ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ТА ЗВ'ЯЗКІВ З ВИПУСКНИКАМИ ТНЕУЗапрошуємо на презентацію вакансій від ТОВ «Сільпо-Фуд»

22 листопада 2017 року за підтримки ректора Тернопільського національного економічного університету А. І. Крисоватого колектив Центру працевлаштування та зв’язків з випускниками спільно з кафедрою підприємництва, торгівлі та маркетингу вищого навчального закладу запрошує студентів і випускників університету на зустріч із представниками ТОВ «Сільпо-Фуд».


Оголошено конкурс на участь у Програмі стажування в Апараті Верховної Ради України в 2018 році

Апарат Верховної Ради України спільно з громадською організацією «Ліга інтернів» оголошують конкурс на участь у Програмі стажування в Апараті Верховної Ради України у січні–липні 2018 року. Конкурсний відбір триватиме до 26 листопада 2017 року.


Стань успішним підприємцем! Оголошено конкурс на участь в бізнес-інкубаторі!

Громадяни, які хочуть спробувати себе у бізнесі мають унікальну можливість заручитися підтримкою команди професіоналів. З ініціативи Тернопільської обласної державної адміністрації при Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості незабаром розпочне роботу перший в області бізнес -інкубатор.


Запрошуємо на курси «ІТ-консультант прикладного рішення 1С:Управління торговельним підприємством»

 Шановні студенти і випускники Тернопільського національного економічногно університету! Компанія «Волошин» запрошує Вас на курси «ІТ-консультант прикладного рішення 1С:Управління торговельним підприємством». Навчання безкоштовне за умови успішного проходження вступної співбесіди. Кращим слухачам курсів буде запропоновано працевлаштування у компанії і рекомендації рекрутинговим агенціям.


Запрошуємо на роботу у ТОВ «Тернопільбуд»

Шановні студенти і випускники Тернопільського національного економічного університету! У зв’язку із введенням в експлуатацію в м. Тернополі сучасного заводу з виготовлення газобетонних блоків ТОВ «Тернопільбуд» запрошує випускників ТНЕУ ІТ-спеціальностей для роботи з автоматизованим процесом виготовлення газобетонних блоків. Підприємство гарантує офіційне працевлаштування, гідні умови праці, орієнтовну заробітну плату 7-10 тис. грн. з подальшими надбавками.


Програма стажування в Адміністрації Президента України в 2017–2018 рр.

Адміністрація Президента України та громадська організація «Ліга інтернів» запрошують взяти участь у Програмі стажування в Адміністрації Президента України в 2017–2018 рр.


ВІТАННЯ ВІД ЦЕНТРУ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ТА ЗВ'ЯЗКІВ З ВИПУСКНИКАМИ ТНЕУЗапрошуємо на роботу у ТОВ «Електропривод»

Шановні студенти і випускники Тернопільського національного економічного університету! У рамках співпраці з Центром працевлаштування та зв’язків з випускниками ТНЕУ ТОВ «Електропривод» (м. Запоріжжя) запрошує на роботу на такі посади: менеджер ЗЕД – 6 вакансій; інженер-маркетолог – 5 вакансій; інженер-електромеханік – 9 вакансій; технік-електромеханік – 5 вакансій; менеджер по ресурсах – 1 вакансія.


ЗАПРОШУЄМО НА СТАЖУВАННЯ

Шановні студенти і випускники Тернопільського національного економічного університету! У рамках співпраці з Центром працевлаштування та зв’язків з випускниками університету група компаній «МОНСТЕРА» запрошує пройти стажування на одному з підприємств.


ВІТАННЯ ВІД ЦЕНТРУ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ТА ЗВ'ЯЗКІВ З ВИПУСКНИКАМИ ТНЕУРоботодавцям

 

Шановні роботодавці, з метою сприяння працевлаштуванню студентів і випускників та оцінки якості підготовки фахівців у ТНЕУ Центр працевлаштування та зв’язків з випускниками запрошує Вас до співпраці.

 

До Вашої уваги пропонуємо:

- організацію презентацій діяльності підприємств, установ та організацій для студентів і випускників;

- участь у Ярмарках вакансій, «Днях кар’єри»;

- проведення первинних співбесід, професійного тестування студентів і випускників;

- участь у науково-практичних дослідженнях студентів.


Ви можете:

- надіслати заявку на підбір персоналу на е-mail: cpv@wunu.edu.ua;

 

БЛАНК НА ПІДБІР ПЕРСОНАЛУ.doc [44 Kb] (завантажень: 123)


- надіслати повідомлення з пропозиціями щодо співпраці.

 

Відправити нам повідомлення

 

Дзвоніть нам:  (0352) 47-58-64

Пишіть нам:  cpv@wunu.edu.ua

Заходьте до нас:  46020, м. Тернопіль, вул. Львівська, 11, офіс 1106

 

 

Facebook: http://facebook.com/pages/Центр-працевлаштування-та-випускників-ТНЕУ/781888475169259 

Linkedin: http://linkedin.com/pub/центр-працевлаштування-і-випускників-тнеу/a7/b38/14a 

 Будемо раді з Вами співпрацювати!ЦЕНТР ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ТА ЗВ’ЯЗКІВ З ВИПУСКНИКАМИ ТНЕУ – УЧАСНИК WELCOME DAY В ОФІСІ ZOOMSUPPORT

З метою сприяння працевлаштуванню студентів і випускників Тернопільського національного економічного університету, вивчення тенденцій на молодіжному ринку праці 8 грудня 2016 року провідний спеціаліст Центру працевлаштування та зв’язків з випускниками університету Олена Володимирівна Борисяк взяла участь у Welcome Day в офісі компанії ZoomSupport у м. Тернопіль.


ЗАПРОШУЄМО ВИПУСКНИКІВ І СТУДЕНТІВ ТНЕУ ДО КОМАНДИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Питання працевлаштування молоді є дуже актуальним. Труднощі тут створюють і дефіцит вільних робочих місць, і брак практичного досвіду, і відсутність чіткого взаємозв’язку між ринком освітніх послуг та ринком праці. Вирішення цієї проблеми стає можливим за умов взаємодії між навчальними закладами, підприємствами, установами та організаціями.


КОМПАНІЯ ALL PRICES ЗАПРОШУЄ НА СТАЖУВАННЯ

Шановні студенти і випускники Тернопільського національного економічного університету! У рамках співпраці з Центром працевлаштування та зв’язків з випускниками ТНЕУ команда компанії All Prices запрошує до себе пройти віддалене стажування.


ЗНАЙОМИМОСЯ З КОМПАНІЄЮ «YAWARE»!

З метою формування у студентів навиків побудови власної професійної кар’єри, ознайомлення їх із тенденціями на ринку праці, успіхами випускників Тернопільського національного економічного університету Центр працевлаштування та зв’язків з випускниками запроваджує проект «Знайомимось із Компанією», до якого запрошуються усі бажаючі. 


Запрошуємо на роботу в УкрСиббанк

Шановні студенти і випускники Тернопільського національного економічного університету! За підтримки ректора ТНЕУ А.І. Крисоватого і у рамках співпраці з Центром працевлаштування та зв’язків з випускниками ТНЕУ УкрСиббанк запрошує на роботу кредитних консультантів.


Навчальний курс «Трейдер американського ринку акцій»

Клуб трейдерів Тернополя «TRADING FOR A LIVING» організовує навчальний курс «Трейдер американського ринку акцій». Курс включає практичні заняття – трейдинг на NYSE та NASDAQ під наглядом досвідченого трейдера.


Центру працевлаштування та зв’язків з випускниками Тернопільського національного економічного університету 20 роківЦентру працевлаштування та зв’язків з випускниками Тернопільського національного економічного університету 20 років

 З метою створення нової системи роботи з випускниками, допомоги у працевлаштуванні, зміцнення матеріальної бази 30 серпня 1995 року у Тернопільській академії народного господарства (нині – Тернопільський національний економічний університет), відповідно до наказу ректора № 215 від 21 серпня 1995 р.,  засновано відділ для роботи з випускниками. Запрошуємо на круглий стіл «Працевлаштування студентів і випускників вищих навчальних закладів: перспективи розвитку та виклики сьогодення»

Колектив Центру працевлаштування та зв’язків з випускниками Тернопільського національного економічного університету спільно з  Асоціацією випускників ТНЕУ запрошують усіх бажаючих взяти участь у роботі круглого столу «Працевлаштування студентів і випускників вищих навчальних закладів: перспективи розвитку та виклики сьогодення», який відбудеться 6 жовтня 2015 року та присвячується 50-річчю Тернопільського національного економічного університету й 20-річчю Центру працевлаштування та зв'язків з випускниками ТНЕУ.Запрошуємо студентів до участі у Програмі Амбасадорів!

 У рамках співпраці з Центром працевлаштування та зв’язків з випускниками ТНЕУ торгова мережа «Сільпо» запрошує студентів долучитись до команди професіоналів найкращої мережі супермаркетів за оцінками споживачів (Національна премія RetailAwards 2014 – Вибір споживача). Мережа «Сільпо» розпочинає інтенсивну співпрацю із пріоритетними навчальними закладами України, у результаті якої планує працевлаштувати у себе найкращих студентів.

 Для плідної співпраці з університетами в мережі розроблена спеціальна програма представників компанії на місцях (Програма Амбасадорів), які будуть обрані зі студентів навчального закладу.Запрошуємо на роботу!

Шановні студенти і випускники Тернопільського національного економічного університету! У рамках співпраці з Центром працевлаштування та зв’язків з випускниками ТНЕУ ПрАТ «СК «Провідна» запрошує на роботу спеціаліста із страхування.Запрошуємо на роботу у ТОВ «Електропривод»

Шановні студенти і випускники Тернопільського національного економічного університету! У рамках співпраці з Центром працевлаштування та зв’язків з випускниками ТНЕУ ТОВ «Електропривод» (м. Запоріжжя) запрошує на роботу і пропонує пройти практику (на конкурсній основі).Запрошуємо на роботу в ПП "Колумбус"

Шановні студенти і випускники Тернопільського національного економічного університету! У рамках співпраці з Центром працевлаштування та зв`язків з випускниками університету ПП «Колумбус» запрошує на роботу:Запрошуємо на стажування в Агрохолдинг «МРІЯ»

Шановні студенти і випускники Тернопільського національного економічного університету! У рамках співпраці з Центром працевлаштування та зв`язків з випускниками університету Агрохолдинг «МРІЯ» запрошує студентів пройти стажування у відділах кадрового адміністрування та земельних активів.Запрошуємо на роботу у ТОВ «Видавничо-Інформаційний Дім «Діана плюс»

Шановні студенти і випускники Тернопільського національного економічного університету! У рамках співпраці з Центром працевлаштування та зв'язків з випускниками університету ТОВ «Видавничо-Інформаційний Дім «Діана плюс» запрошує на роботу менеджера з розвитку та просування інтернет-проектів і менеджера зі збуту продукції видавництва.ІІ Обласний молодіжний форум

У рамках заходів з організації та проведення Дня молоді у Тернопільській області 25 червня 2015 р. представники Тернопільського національного економічного університету (директор Центру працевлаштування та зв’язків з випускниками З.І. Кривий, доцент кафедри управління персоналом і регіональної економіки О.П. Дяків, студент-активіст факультету аграрної економіки та менеджменту М. Фещук) взяли участь у роботі ІІ Обласного молодіжного форуму.