Центр працевлаштування та зв'язків з випускниками

Зустріч із представниками Тернопільського обласного центру зайнятості

З метою практичної реалізації договору про співпрацю між Західноукраїнським національним університетом та Тернопільським обласним центром зайнятості відбулася робоча зустріч директора центру працевлаштування та зав’язків з випускниками Ярослава Карпика, координатора по роботі з випускниками ЗУНУ Ольги Завитій та директора ТОЦЗ  Миколи Городецького, заступника директора Олександри Островської.

Під час спілкування було обговорено організацію Дня кар’єри 2024, який відбудеться 18 квітня 2024 року у центральному корпусі класичного університету Тернополя.

Захід стане чудовою нагодою для студентської молоді поспілкуватися із потенційними роботодавцями, дізнатися інформацію про наявні вакансії, заповнити резюме, пройти першу співбесіду.