Центр працевлаштування та зв'язків з випускниками

Літературний вечір «Жінка-Весна»

Напередодні свята весни  в університетській світлиці відбувся літературний вечір випускників класичного університету Тернополя «Жінка-Весна», яку організував інститут креативних студій спільно з відділом гуманітарної освіти та виховання Західноукраїнського національного університету.

Присутні ділились своєю творчістю, спілкувались за горнятком ароматної кави. Музичну атмосферу створили гурт "Сонячний удар" та мелодія фортепіанного вальсу.

Випускники ЗУНУ декламували вірші сучасних та відомих поетів, а також зачитали власні поетичні рядки. В університетській світлиці панував чудовий настрій та задушевні розмови про вічне, адже захід був присвячений жінкам, жінкам-матерям, жінкам-трудівницям, жінкам-берегиням життя на землі.

І нехай кожен день буде схожий на цей, даруючи прекрасні моменти і незабутніх людей на життєвій дорозі.