Центр працевлаштування та зв'язків з випускниками

Відбулась робоча зустріч представників Навчально-наукового інституту креативних студій ЗУНУ та адміністрації Тернопільського обласного центру зайнятості.

2 березн 2021р. в рамках угоди про співпрацю відбулась робоча зустріч представників Навчально-наукового інституту креативних студій Західноукраїнського національного університету та адміністрації Тернопільського обласного центру зайнятості. Під час зустрічі обговорили питання співпраці щодо організації професійного навчання дорослих, запровадження нових спеціалізацій для підготовки за ваучерами, виданими службою зайнятості; можливості проходження студентами університету практики у центрах зайнятості; взаємодію із ЗУНУ як з роботодавцем.
Домовилися про активну співпрацю з стейкхолдерами щодо розробки навчальних програм за новими міждисциплінарними практико-орієнтованими освітніми програми «Креативний бізнес», «Політика, Лідерство, Психологія, Економіка», «Урбаністика».
За результатами зустрічі було підписано Угоду про співпрацю між ЗУНУ та Тернопільський  обласним центром зайнятості.