Гості редакції

Доктор економічних наук з душею художника

Життя Людини – Божий Дар, неповторність кожної миті і велике щастя самостійно споглядати і відчувати Світ. Подвійне щастя, коли є бажання і уміння відтворити  красу словом чи пензлем, – наче виконати своє призначення... А як зрозуміти, задля чого ми прийшли у земне життя? Шукаємо себе… Робимо помилки, виправляємо і знову… шукаємо себе. Я зараз кажу про тих, хто направду шукає Істину… Їх розрізнити дуже просто: вони намагаються зробити Світ кращим –  поети і письменники  оспівують красу словом, музиканти – мелодіями Вічності, співаки – душевною піснею, художники відтворюють неповторність довкілля барвами на полотні, учителі навчають прекрасного школярів, лікарі турбуються про здоров’я нації, економісти планують добробут народу, фінансисти навчають народ правильно розпоряджатися власним бюджетом,  юристи дбають  про дотримання букви Закону – відтак про мир і спокій громадян держави… Кожна професія покликана нести добро, якщо професію обрано до душі та виконувати її на усі 100!

«Студентська симпатія» працює на кафедрі економіки та обліку господарської діяльності НННІЕМ ТНЕУ

Знайомтесь: Наталія БОРТНІК - куратор групи Фнв-41, переможець у номінації «Студентська симпатія» у конкурсі викладачів наставників студентських академічних груп «Формула успіху», викладач кафедри економіки та обліку господарської діяльності НННІЕМ ТНЕУ.

Маленький великий світ Оксани Коваль

У вирі суєти ми звикаємо до людей крізь призму співпраці, побіжних зустрічей, спільних проектів… Втім, у кожного із нас є свій внутрішній, загадково-потаємний світ, куди не те що нікого не пускаємо, а й самі місяцями чи роками не заходимо, сподіваючись, що маємо час, встигнемо відкритися, розкритися, придумати і створити щось оригінальне, написати шедевр… Так безпечно міркуємо, заховуючи, інколи, назавжди, грані своїх талантів. І тільки одиниці знаходять у собі силу зупинитися і вдихнути нове життя у, здебільшого,десятки років тому розпочату справу…

Вірте у себе - Ви досягнете успіху!

Для професійної перекваліфікації Тернопільський національний економічний університет обрав універсальну і затребувану на ринку праці спеціальність «Облік і аудит у сфері послуг», оскільки сьогодні бухгалтер, аналітик і аудитор – це фахівці, без яких не може повноцінно функціонувати будь-який суб’єкт господарювання, – вважає директор Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій ТНЕУ, доктор економічних наук, професор О.М. Десятнюк.

Сьогодні Оксана Миронівна - гість редакції газети ТНЕУ «Університетська думка»

Роберт Хіромото: «Якісна і хороша наука робиться в Україні, зокрема у Тернопільському національному економічному університеті!»

Із початком нового – 2013/14 – навчального року до Тернопільського національного економічного університету прибув професор комп’ютерних наук в Університеті Айдахо (University of Idaho), США Роберт Хіромото (Robert Hiromoto), який, завдяки програмі Фулбрайт, отримав нагоду викладати та проводити дослідження в Україні.

Комендант із характером романтика

Знайомтеся:

Олег Євгенович Бзовський – комендант корпусу №6 факультету банківського бізнесу Тернопільського національного економічного університету. Народився у селі Чернихівці Збаразького району на Тернопіллі.

Закінчив Тернопільський державний (нині – Національний) педагогічний університет імені Володимира Гнатюка за спеціальністю інженер-педагог.  З дитинства захоплюється спортом, а футбол став постійним супутником життя. Любов до футболу принесла і визнання, і нагороди, серед яких Кубок чемпіонату області, медалі, дипломи і грамоти, які яскраво доповнюють дизайн домашнього гніздечка.