Катеринюк Віктор Іванович, випускник 2018 р.

Важливим в процесі становлення людини як професіонала є освіта. Мені пощастило навчатись у Чортківському навчально-науковому інституті підприємництва і бізнесу ТНЕУ, де я отримав той фундамент знань, який сьогодні допомагає будувати далі успішну кар'єру. Дякую усім викладам. Завдяки вашій праці, я впевнений, що досягну великих професійних вершин.Школьницька Іванна Володимирівна, випускниця 2018 р.

У Чортківському навчально-науковому інституті підприємництва і бізнесу ТНЕУ я здобула освіту за спеціальністю «Облік і оподаткування». Хочеться щиро подякувати усім викладачам, адже саме вони доклали усіх зусиль, щоб ми опанували нюанси майбутньої професії і були конкурентоспроможними на ринку праці. Люблю свою роботу й планую не зупинятись на досягнутому.Криса Петро Андрій, випускник 2018 р.

Хочу висловити подяку керівництву кафедри фінансів, всьому професорсько-викладацькому складу: завдяки Вам, Вашому рівню відповідальності, сумлінності, ініціативності та дисциплінованості я здобув високі досягнення в навчанні та впевненість в своїх силах!Мазур Наталія Ярославівна, випускниця 2017 р.

Викладачі кафедри – кваліфіковані і чуйні люди, відкриті для дискусій, завжди готові допомогти і відповісти на питання, що цікавлять в будь-який час: на лекції і після неї.Кінах Тетяна Іванівна, випускниця 2014 р.

Студентські роки неймовірні.  Колектив кафедри – це справжні професіонали, педагоги та психологи, котрі своїм підходом та настановами надихали на нові звершення та вселяли віру в себе. Поряд з нами завжди були надійні наставники, які могли підтримати, дати пораду та скерувати у правильне русло юну та невичерпну енергію студентів.Маковський Віталій Іванович, випускник 2017 р.

Мені пощастило, що обрав саме Чортківський навчально-науковий інститут підприємництва і бізнесу ТНЕУ.  Професійна, насичена та різностороння організація навчального процесу, постійна підтримка викладачів дозволили отримати знання та навички для подальшого професійного розвитку. Працюю за спеціальністю, люблю свою роботу та з приємною ностальгією згадую про роки навчання.Грицак Оксана Йосипівна, випускниця 2019 р.

Хочу висловити подяку усьому науково-педагогічному колективу кафедри фундаментальних та спеціальних дисциплін за отримані знання та практичні навички, які використовуються  в повному обсязі в моїй практичній діяльності. Здобуті знання допомогли мені знайти роботу мрії, де я маю можливість реалізовувати себе як фахівця.Ходань Оксана Мирославівна, випускниця 2019 р.

Після завершення навчання у медичному коледжі я вирішила змінити напрям спеціальності й стала студенткою ЧННІПБ ТНЕУ. Сьогодні я працюю в  фінансовій сфері. Цього вдалося досягти саме завдяки отриманим в інституті високим теоретичним знанням і практичним навикам з економіки та фахового спрямування, зокрема я навчилась формувати й аналізувати фінансову, управлінську, податкову і статистичну звітність підприємств та інтерпретувати отриману інформацію для прийняття управлінських рішень. Задоволена, що не помилась у виборі ЗВО.Закревський Богдан Володимирович, випускник 2014 р.

Кращі роки студентського життя  пройшли у ЧННІПБ! Отриманні знання  та диплом магістра став не просто документом про вищу освіту, а ключем, що дає мені змогу  відчиняти двері на шляху  реалізації професійної кар’єри, закріплювати результат, утримувати його і йти далі не дивлячись ні на які труднощі. Закатов Олександр Валерійович, випускник 2018 р.

У 2018 році я закінчив Чортківський навчально-науковий інститут підприємництва і бізнесу ТНЕУ, а сьогодні я успішно будую кар'єру у Чортківській філії ТОВ СЕ Борднетце-Україна. Щиро дякую усім викладачам, що навчали мене, допомагали опановувати знання, щоб сьогодні стати професіоналом. З радістю згадую пари улюблених дисциплін, студентське життя загалом. Дякую за все!Стечишин Юлія Іванівна, випускниця 2015 р.

Як випускниця Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу ТНЕУ, хочу висловити вдячність викладацькому складу за отримані вміння та професійні навички, що з успішністю застосовую в роботі.

Навчання в ЧННІПБ ТНЕУ допомогло в становлені мене як фахівця та отриманні роботи. Завжди пам'ятатиму роки навчання в Інституті. Успіхів рідному освітньому закладу й процвітання.Біланик Марія Михайлівна, випускниця 2014 р.

Вдячна ЧННІПБ ТНЕУ за отримані належного рівня знання та навички зі спеціальності, що стали для мене путівкою в життя та стартом у моїй майбутній кар’єрі. Професійна, насичена організація навчального процесу і постійна підтримка викладачів цього закладу вищої освіти дозволили мені стати більш впевненішою в собі, успішно вирішувати проблеми будь-якого характеру. Під час навчання я здобула надійних та вірних друзів, з якими ми досі разом ідемо по життю. Навчання в інституті – це найкращі спогади,  які завжди приємно згадувати.Стефанишин Іван Іванович, випускник 2014 р.

Вибір ЗВО у встановленні кожного відіграє важливу роль. Щодо мене, то пріоритетним  для мене став Чортківський навчально-науковий інститут підприємництва і бізнесу ТНЕУ за хороші відгуки серед випускників.  Тісна співпраця закладу з підприємствами, установами організаціями дали змогу засвоювати теоретичні знання з спеціальності та поглиблювати практичні навики. Це не тільки принесло додаткові знання, а й заклало основу для подальшого зростання.Данилишин Іванна Михайлівна, випускниця 2018 р.

У 2018 році я стала випускницею ЧННІПБ та отримав диплом з відзнакою за спеціальністю «Облік і оподаткування». Хочеться висловити слова вдячності викладачам кафедри фундаментальних та спеціальних дисциплін за їхній професіоналізм, яким вони ділились із студентами і заохочували  до навчання.  Студентські роки у цьому закладі залишили у моїй пам’яті найтепліші спогади. Рекомендую поринути у студентство саме у ЧННІПБ!!!Дунець Ярослав Романович, випускник 2019 р.

Після п’яти років навчання у Чортківському навчально-науковому інституті підприємництва і бізнесу я отримав диплом магістра за спеціальністю «Облік і оподаткування». Простота, доступність, зрозумілість  викладання у закладі  допомогли отримати глибокі знання, що в подальшому сприяло моїй реалізації у майбутньому, дало можливість відкрити власний бізнес і стати успішним підприємцем.