Ігор Ревега, засновник Академії лідерства

 Висловлюю щиру подяку Островерхову Віктору Миколайовичу, Собко Ользі Миколаївній, Турчин Любі Ярославівній та усім працівникам факультету економіки та управління Тернопільського національного економічного університету за плідну співпрацю, інвестиції у розвиток у студентів і формування у них лідерських цінностей та великий внесок у трансформацію України.

Злагоджена та якісна робота дозволила команді Академії лідерства допомогти студентам, які прагнуть розвиватись, рости, самовдосконалюватись та знайти своє призначення. Успішна реалізація цього соціально значимого проекту була б неможлива без Вашої участі.

Висловлюю впевненість у нашій подальшій співпраці на благо спільних інтересів!

Бажаю Вам та Вашому факультету цікавих задумів, їх благополучних втілень, успіхів і процвітання!


З повагою,

Ігор Ревега, засновник Академії лідерстваДуальна освіта на ПП "Магнетік Ван"

 В період з 13 по 22 листопада 2019 на базі нашого підприємства ПП “МАГНЕТІК

ВАН” проходило дуальне навчання студентів ТНЕУ. У цьому навчанні прийняли участь 38 студентів різних факультетів університету.

Навчання було побудоване за наступною схемою – в залежності від спеціальності студенти приймали безпосередню участь у виконанні конкретних

робочих завдань, які вони виконували під керівництвом відповідних спеціалістів нашого підприємства: інтернет-маркетологів, розробників, тестувальників, менеджерів по партнерах та ін.

В процесі дуального навчання кожен студент мав можливість випробувати себе

в реальних робочих умовах: оцінити власні знання і готовність до виконання конкретних задач, свою здатність швидко опанувати нові інструменти, з якими раніше був не знайомий, а також підтвердити свою виконавчу дисципліну і освоїти основи ділової комунікації на сучасному підприємстві.

За результатами виконаних завдань кожен студент отримав невеликий зворотній зв'язок від безпосереднього керівника з оцінкою виконання завдань, а також з рекомендаціями, які професійні навички ще потрібно розвивати.

Хочу відмітити, що в загальному студенти залишили позитивне враження про себе, в першу чергу через відповідальне ставлення до такої форми навчання та

щирого бажання дійсно випробувати себе у виконанні робочих завдань. Також потрібно відмітити, що в своїй більшості вони достатньо кваліфіковані, активні, організовані та здатні генерувати пропозиції, які якісно вирізняються і створюють нову додаткову цінність для компанії.

Щиро вдячний викладацькому складу ТНЕУ за підготовку таких перспективних

спеціалістів і маю надію, що ми продовжимо нашу співпрацю!

 

 

директор ПП “МАГНЕТІК ВАН”

Олег ЧереватийТОВ «МВ Стеллар» (м. Тернопіль, вул. Гріга, 3)

ТОВ «МВ Стеллар» висловлює подяку кафедрі підприємництва і торгівлі Тернопільського національного економічного університету за належний рівень підготовки фахівців зі спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Фірман Н. Я. – випускниця цієї спеціальності, під час проходження практики у  компанії «МВ Стелар» проявила прагнення до професії, ініціативу та вміння застосовувати набуті теоретичні знання у практичних цілях, сумлінно виконувала всі доручення керівництва практики, з огляду на що, Фірман Н. Я. працевлаштовано на посаду економіста з фінансової роботи у компанії «МВ Стеллар». Фірман Н. Я. – цілеспрямована, відповідальна та дисциплінована особистість, націлена на результат, товариська і допитлива, користується повагою серед колег.

Керівництво ТОВ «МВ Стеллар» високо оцінює підготовку студентів ТНЕУ та сподівається на подальшу співпрацю із викладацьким колективом кафедри підприємництва і торгівлі Тернопільського національного економічного університету.

 

Фінансовий директор ТОВ «МВ Стеллар» Чучук О. В.ТОВ «ГІГ-АНТ» (м. Тернопіль, вул. Текстильна, 24а)

ТОВ «ГІГ-АНТ», здійснюючи свою безпосередню діяльність у сфері неспеціалізованої оптової торгівлі та роздрібної торгівлі в магазинах переважно продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами, налагодили співпрацю з новоствореною кафедрою підприємництва і торгівлі ТНЕУ. Це дозволило знайти нового працівника серед випускників спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність». Знайомство з майбутнім колегою товариства розпочалося під час проходження ним виробничої та переддипломної практики. Дворічна співпраця дозволила товариству відібрати студента, який проявив себе найкраще, а саме Шиптицького Василя Теодоровича, який займає посаду торгового представника.

 Працівник володіє умінням ефективно управляти продажами, комунікувати та залучати нових клієнтів.

ТОВ «ГІГ-АНТ» висловлює вдячність кафедрі підприємництва і торгівлі Тернопільського національного економічного університету за високий рівень підготовки фахівців за спеціальністю «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

 

Г.Ю. Ратушняк, директор ТОВ «ГІГ-АНТ»СМП «ТАЙП»

На базі СМП «ТАЙП» у вересні-жовтні 2019 року проходила переддипломну практику студентка освітньої програми «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» (кафедра підприємництва і торгівлі факультету економіки та управління ТНЕУ) Гурняк Марія Ярославівна. Діяльність підприємства поєднує виробництво (оперативний друк) та оптову торгівлю паливно-мастильними матеріалами, що вимагає від співробітників мобільності, розуміння бізнес-процесів, що відбуваються як на виробництві, так і в торгівлі, здатності приймати управлінські рішення у кожній із зазначених сфер.

Гурняк М. Я. в процесі проходження практики виявила знання та навики діяльності в підприємницькій сфері, навики роботи з клієнтами, вміння оперативно приймати ефективні рішення з урахуванням чинників зовнішнього та внутрішнього середовища діяльності підприємства. СМП «ТАЙП» висловлює подяку кафедрі підприємництва і торгівлі ТНЕУ за належний рівень фахової підготовки студентки, сформовані комунікаційні навики, вміння працювати в колективі, потенційне бажання розвиватися та здатність приймати оперативні рішення з урахуванням змінних умов зовнішнього середовища.

 

 

Директор І.Й. КовальчукКомпанія «Franke» (м. Тернопіль, вул. Текстильна, 28ч)

 Компанія «Franke» висловлює вдячність кафедрі підприємництва і торгівлі Тернопільського національного економічного університету за високий рівень підготовки фахівців за спеціальністю «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Один з випускників цієї спеціальності – Пачашинський І.П., працюючи у компанії «Franke», зарекомендував себе як людина добре обізнана, з високим рівнем навичок у сфері підприємництва і торгівлі. У силу виробничої необхідності Пачашинському І.П. часто доводиться поєднувати свої функції з виконанням обов’язків менеджера-постачальника, комунікувати з іноземними партнерами, логістичними фірмами. Пачашинський І.П. є сумлінним, дисциплінованим і відповідальним працівником, доброзичливий і привітний у спілкуванні з колегами і клієнтами, життєрадісна та оптимістична особа з активною громадянською позицією, користується повагою серед колег.

Зважаючи на високий рівень фахових та комунікаційних компетентностей випускників, маємо намір і надалі співпрацювати з викладацьким колективом кафедри підприємництва і торгівлі Тернопільського національного економічного університету.

 

Директор  О. Д. ФурделаТОВ «ТІСО»

 ТОВ «ТІСО» уже другий рік має плідну співпрацю з кафедрою підприємництва і торгівлі факультету економіки та управління ТНЕУ. Товариство працює в сфері енергозберігаючих технологій і зацікавлене в розвитку інноваційної та наукомісткої складової своєї діяльності. Результатом такої співпраці стали працевлаштування випускників спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність». Товариство висловлює вдячність кафедрі за високий рівень фахової підготовки технологій, торгівлі та комунікацій.

 

І.В. Чичкевич директор ТОВ «ТІСО»Компанія "MOST-Україна"

 Компанія "MOST-Україна" висловлює вдячність факультету економіки та управління Тернопільського національного економічного університету за співпрацю у сфері дуальної освіти.

Студенти, які проходили в нас практику, показали високий рівень знань, добру підготовку та бажання вчитись та дізнаватися нове. Ми приємно вражені їхньою енергією та ентузіазмом.
Відгук на слідчого СВ Тернопільського ВП ГУНП в Тернопільській області ст. лейтенанта поліції Крамарчука Назара Романовича

СВ Тернопільського ВП ГУНП в Тернопільській області висловлює подяку педагогічному колективу Тернопільського національного економічного університету за тривалу співпрацю та якісну підготовку фахівців за спеціальністю «Адміністративний менеджмент» та «Правознвство».

У СВ Тернопільського ВП ГУНП в Тернопільській області з 2014 р. працює випускник Тернопільського національного економічного університету Крамарчук Назар Романович на посаді слідчого. Крамарчук Назар Романович зарекомендував себе як відповідальний, дисциплінований працівник, що володіє необхідними практичними навиками та високим рівнем теоретичної підготовки.

Щороку на базі СВ Тернопільського ВП ГУНП в Тернопільській області проходять практику та переддипломне стажування студенти Тернопільського національного економічного університету, де отримують практичні навики та закріпляють отримані в університеті практичні знання.

Адміністрація базі СВ Тернопільського ВП ГУНП в Тернопільській області висловлює бажання і в подальшому співпрацювати з колективом університету.Тернопільська обласна державна адміністрація

Відгук про випускника Вонса Ігора Васильовича

Вонс Ігор Васильович обіймає посаду заступника Голови Тернопільської обласної державної адміністрації. Він виконує великий обсяг роботи, завжди вкладається в терміни, при цьому встигає бути присутнім на всіх нарадах, готувати своєчасно необхідні звіти і знайомитися із звітами, які надходять до нього. Виконуваний ним обсяг робіт свідчить про високий професіоналізм і відданість організації.

Вонс Ігор Васильович зарекомендував себе справжнім професіоналом, відданим своїй справі. Він завжди грамотно і в строк виконує роботу. Прагнучи до освоєння нових знань активно бере участь в заходах спрямованих на підвищення кваліфікації. Прагнення до освоєння нових знань реалізувалось ним через навчання у ТНЕУ за спеціальністю 281 Публічне управління та адміністрування і здобуття кваліфікації Магістра з публічного управління та адміністрування.Департамент охорони здоров’я Тернопільської обласної державної адміністрації

Відгук про випускника Богайчука Володимира Григоровича

Богайчук Володимир Григорович є начальником Департаменту охорони здоров’я Тернопільської обласної державної адміністрації.

У спілкуванні з колегами він завжди доброзичливий, з партнерами і клієнтами фірми – ввічливий і чемний, у скрутних ситуаціях завжди націлений на знаходження компромісних рішень, до вирішення задач підходить творчо. Дотримується норм поведінки, прийнятих в Департаменті. Уважний до людей, тактовний.

Має навички ділового спілкування. Працьовитий, має високу працездатність, всіляко підтримує роботу Департаменту в складні моменти, в тому числі і в позаурочний час.

Володіє хорошими діловими навичками, а саме: сумлінним ставленням до роботи, прагненням до підвищення кваліфікації та професійного зростання, аналітичним мисленням. Таке прагнення, власне, і реалізувалось через навчання у ТНЕУ за спеціальністю 281 Публічне управління та адміністрування і здобуття Володимиром Григоровичем кваліфікації Магістра з публічного управління та адміністрування.Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області

Відгук про випускника Маслея Віктора Михайловича

Маслей Віктор Михайлович має високий рівень професійної майстерності, є керівником, який вміє ставити мету і досягати її логічно і послідовно, залучаючи до цього процесу персонал.

Маслей Віктор Михайлович підвищує свій професійний рівень. У 2018 році він закінчив навчання в ТНЕУ за спеціальністю 281 Публічне управління та адміністрування і здобув кваліфікацію Магістра з публічного управління та адміністрування.

Завдяки особистісним якостям і навчанню, Маслей Віктор Михайлович, ухвалюючи рішення, науково їх обгрунтовує, виявляє гнучкість і широту поглядів, системно бачить виробничі ситуації і вирішує їх.

Маслей Віктор Михайлович авторитет у колег, створює командний дух, веде за собою колектив однодумців, надає співробітникам допомогу у вирішення завдань діяльності організації.Контінентал Фармерз Груп (м. Тернопіль, вул. Володимира Винниченка, 8)

Контінентал Фармерз Груп – сільськогосподарська компанія з міжнародними інвестиціями, яка працює у Західноукраїнському регіоні. Застосовуючи в своїй діяльності передові практики агровиробництва, новітні технології та сучасну техніку налагодила співпрацю з кафедрою менеджменту, публічного управління та персоналу ТНЕУ. Незмінні орієнтири компанії та лідерські позиції в українському агробізнесі дозволяють залучати в команду найкращих професіоналів. Серед них Деренівський Олександр Михайлович, який сьогодні працює на посаді аналітика консолідованої інформації. Володіє вмінням аналізувати статистичну інформацію та формувати управлінські аналітичні звіти, розробляти нові форми звітності та автоматизовувати процес їх формування, здійснювати підготовку презентаційних матеріалів.

Контінентал Фармерз Груп висловлює вдячність кафедрі менеджменту, публічного управління та персоналу Тернопільського національного економічного університету за високий рівень підготовки фахівця за спеціальністю 073 «Менеджмент» освітньої програми «Менеджмент».Відділ документального забезпечення прокуратури Тернопільської області

Випускниця ТНЕУ факультету економіки та управління за спеціальністю "Маркетинг" Оксана Свистун працює в прокуратурі Тернопільської області на посаді провідного інспектора відділу документального забезпечення. Під час роботи проявляє себе кваліфікованим спеціалістом, є відповідальною, комунікабельною, пунктуальною...
Компанія Dnipro-M, м. Київ, вул. Новокостянтинівська, 9

 Компанія Dnipro-M – міжнародний бренд інструменту для будівництва та ремонту, здійснює свою діяльність у сфері електроінструменту, налагодила співпрацю з кафедрою менеджменту, публічного управління та персоналу ТНЕУ. Компанія інвестує в навчання і розвиток молодих спеціалістів, дає можливість без досвіду роботи брати на себе відповідальність та ставати керівником. Саме ці незмінні орієнтири компанії дозволяють залучати в команду найкращих професіоналів. Серед них Онишко Роман Андрійович, який сьогодні займає посаду управляючого фірмового магазину.  Характеризується не тільки професійними здібностями, а й нестандартним мисленням, креативністю, прагненням до пошуку нових шляхів реалізації задуманого. Має яскраво виражені лідерські якості, які застосовує у своїй професійній діяльності.

Компанія Dnipro-M висловлює вдячність кафедрі менеджменту, публічного управління та персоналу Тернопільського національного економічного університету за високий рівень підготовки фахівця за спеціальністю 073 «Менеджмент» освітньої програми «Менеджмент».АТ СГ ТАС (приватне)

Керівництво фірми АТ СГ ТАС (приватне) повідомляє, що випускниця Тернопільського національного економічного університету факультету економіки та управління Обуд Лілія Михайлівна, яка працює у АТ СГ ТАС (приватне) на посаді спеціаліста зі страхування є цінним та відповідальним фахівцем, зарекомендувала себе в колективі як креативна, комунікабельна та кваліфікована виконавиця. Керівництво дякує ТНЕУ за кваліфікованого спеціаліста.
Директор філії АТ СГ ТАС (приватне) Яремчук Г.М.

Під час роботи на посаді Заступника директора з розвитку мережі продажів у компанії АТ СГ ТАС (приватне) Обуд Віталій Михайлович, який є випускником ТНЕУ за спеціальністю "Маркетинг", зарекомендував себе як відповідальний, ініціативний, кваліфікований фахівець. Він володіє значною базою моделей прийняття рішень, вміло виконує всі поставлені завдання, успішно використовує при цьому набуті знання на практиці. Керівництво компанії Тернопільської філії схвально відгукується про освітній процес в ТНЕУ.