Борщівська райдержадміністрація

Висловлюємо подяку професорсько-викладацькому складу кафедри фундаментальних та спеціальних дисциплін за високий рівень підготовки студентки-випускниці Роздольської Тетяни Сергіївни, яка працює  на посаді головного спеціаліста відділу економічного розвитку та торгівлі і демонструє високий рівень фахової підготовки. Випускниця володіє ґрунтовними теоретичними та практичними знаннями.

ТзОВ «Мішель»

Студент Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу Тернопільського національного економічного університету Лук’яніхін Вадим Дмитрович, працює у ТзОВ «Мішель» на посаді бухгалтера. За час роботи зарекомендував себе як здібний, сумлінний, дисциплінований, добросовісний працівник.

ТОВ ГК «Енергоперспектива»

Висловлюємо вдячність професорсько-викладацькому складу кафедри фундаментальних та спеціальних дисциплін за високий рівень підготовки випускників, зокрема Надворного Ігоря, який після закінчення ЧННІПБ ТНЕУ працює у ТОВ ГК «Енергоперспектива».

ТОВ «Нива-Біла»

Від імені підприємства ТОВ «Нива-Біла»  дякуємо Чортківському навчально-науковому інституту за вашу випускницю, а тепер уже професійно грамотного, відповідального працівника нашого підприємства Осьмак Ірину Миколаївну. Отримані нею знання у даному закладі вищої освіти відповідають запитам сучасних вимог, про що засвідчує її професійну діяльність на підприємстві. Сподіваємось на подальшу співпрацю.

ДП «Чортківське лісове господарство»

Керівництво ДП «Чортківське лісове господарство»  висловлює вдячність професорсько -викладацькому складу Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу ТНЕУ за високий рівень підготовки нашого працівника Саварин Галини Володимирівни.Ваші зусилля та методи навчання формують справжніх фахівців своєї справи. Дякуємо вам за вашу працю та бажаємо йти в такому напрямку й надалі.

Тернопільський обласний благодійний фонд Карітас Бучацької єпархії УГКЦ

Тернопільський обласний благодійний фонд Карітас Бучацької єпархії УГКЦ завдячує дирекції та колективу ЧННІПБ ТНЕУ за високий рівень підготовки випускниці Циганкової Анастасії , яка працює на посаді бухгалтера. Креативне мислення, комунікативні здібності, глибокі теоретичні знання з економіки, обліку та оподаткування призводять до вдалого виконання професійних функцій з урахуванням вимог соціальної відповідальності, трудової дисципліни.

Чортківське відділення Ощадбанку

Щиро дякуємо ЧННІПБ ТНЕУ за професійну підготовку працівників Лук’янової І.В., Данилишин І.М. Плідна праця викладацького колективу ЗВО дозволила належно сформувати, виховати кваліфікованих фахівців,  що володіють високим рівнем знань зі спеціальності, комунікативними навичками та практичними здібностями.

Військова частина А 1915

Щиро дякуємо професорсько- викладацькому складу кафедри фундаментальних та спеціальних дисциплін ЧННІПБ ТНЕУ за високий рівень підготовки випускників, зокрема Горби Г.З., випускниці  2017 року, яка після зарекомендувала себе як фахівець, що має високий рівень професійних компетентностей.

Державна установа Чортківська установа виконання покарань № 26

Від імені Державної установи Чортківська установа виконання покарань № 26  висловлюємо вдячність  адміністрації ЧННІПБ ТНЕУ та професорсько-викладацькому складу кафедри фундаментальних та спеціальних дисциплін за ґрунтовну підготовку випускників кафедри у сфері фінансів, банківської справи та страхування. За період роботи у нашій установі, випускники  Іонуца Л.Я., Плішка М.В. демонструють високий рівень теоретичної і практичної підготовки, володіючи відповідними професійними навиками.

ПАП «Січ»

Доводимо до Вашого відома, що в ПАП «Січ»  працевлаштовано випускницю ЧННІПБ ТНЕУ  Сідляк Оксану Михайлівну, яка займає посаду бухгалтера. За час роботи вона зарекомендувала себе як кваліфікований спеціаліст та  підтвердила високий рівень набутих знань в закладі вищої освіти.

Чортківське відділення Приватбанку

Висловлюємо  щиру подяку за випускницю Чортківського навчально-наукового інститут підприємництва  і бізнесу ТНЕУ Ярош Наталію Романівну. Її професіоналізм, інтелект, креативність, відповідальне ставлення до роботи сприяють  дало змогу активно влитися у колектив банку і виконувати свої професійні обов'язки.

Чортківська філія ТОВ СЕ Борднетце-Україна

Чортківська філія ТОВ СЕ Борднетце-Україна щиро дякує дирекції та викладачам Чортківському навчально-науковому інституту підприємництва і бізнесу за  Хом’яка О.Р., Гикаву С. Я., Євтушенка А.А., Піцика О.С., Касіян М. А., Когута О.М., Закатова О.В., Ружанського В.І., Головацького С.П. Отримані знання у  вашому закладі допомогли в утвердженні, реалізації та рості кожного працівника та в кінцевому результаті - ефективному функціонуванню нашого підприємства.

ПСП «Ягільниця-В»

Висловлюємо слова вдячності за Вислоцького Тараса Васильовича, який успішно  працює в ПСП «Ягільниця-В» та проявив себе  як цілеспрямований, освічений та креативний працівник.

АБ Укргазбанк

З щирими словами вдячності звертаємось до викладачів Чортківського навчально-наукового інститут підприємництва і бізнесу ТНЕУ за надані ґрунтовні знання Швед Ірині Ігорівні в галузі фінансів та банківської справи, що дозволило успішно виконувати покладені на неї завдання.

Євтушенко Андрій Анатолійович, випускник 2018 р.

Я гордий з того, що є випускником ЧННІПБ ТНЕУ. Тут дружня атмосфера, компетентний викладацький склад, який заклав добрий фундамент мого професійного розвитку. Працюю за спеціальністю.

Говіка Христина Володимирівна, випускниця 2014 р.

Хочу висловити подяку професорсько-викладацькому складу за отримані знання та вміння. Особливо хочеться відмітити, що кафедра постійно здійснює співпрацю з місцевими компаніями і проводить зустрічі з їх представниками з метою познайомити студентів з майбутніми можливостями і надати змогу зарекомендувати себе перед компаніями, що дає можливість отримати роботу ще навчаючись в інституті.