Собко Ольга Миколаївна

Посада: завідувач кафедри підприємництва і торгівлі
Науковий ступінь: доктор економічних наук
Вчене звання: професор

Кабінет: 3102
Телефон: 51-75-36 вн. 13-107
E-mail: o.sobko@wunu.edu.ua

Кафедра підприємництва і торгівлі

Колектив кафедри підприємництва і торгівлі ЗУНУ здійснює підготовку фахівців за освітньою програмою:

-    Підприємництво, торгівля і біржова діяльність.

Упродовж навчання, окрім загальних дисциплін, студенти вивчають такі дисципліни професійного спрямування: Підприємництво; Економіка та організація торгівлі; Товарознавство; Ринок товарів, цінних паперів та робочої сили; Ринкова інфраструктура; Логістика; Дослідження ринків; HR-технології в бізнесі; Трансформаційне лідерство; Ризики в бізнесі; Інформаційні системи SAP-LO-MM I PP; Тренінг «Start-up»; Управління інноваційними проектами; Управління конкурентоспроможністю продукції; Обґрунтування  управлінських рішень; Комерційна логістика; Економіка та управління торговим підприємством.

Після завершення навчання на кафедрі випускники можуть обіймати такі посади: економісти підрозділів підприємств; дилери (біржові торговці) та брокери; ріелтери, торговці нерухомістю; торговельні представники, агенти, інспектори; продавці-консультанти; товарознавці; комерційні ревізори; організатори виставково-ярмаркових заходів, аукціоністи; організатори з постачання; зі збуту; торговельні брокери; транспортні експедитори; агенти з митного оформлення; офісні службовці складу (контролери); комплектувальники товарів; директори підприємств, установ, організацій; комерційні директори; директори ринків; менеджери в оптовій, роздрібній торгівлі, ресторанному господарстві; керівники підприємницьких структур у різних сферах діяльності; керівники підрозділів великих виробничих, транспортних, комерційних компаній; завідувачі секцій у великих торговельних комплексах; керівники консалтингових, страхових, інших установ, фірм; підприємці; менеджери з логістики; завідувачі складів; керівники логістичних центрів; економісти матеріально-технічного забезпечення; керівники транспортно-експедиційних підприємств; підприємці та ін.

Кафедра активно співпрацює  з низкою суб’єктів господарської діяльності: ТОВ «МОСТ-УКРАЇНА», ТОВ «Юнісофтлаб», ПП «МАГНЕТІКВАН», ТОВ «Опілля», ТОВ «ТІСО», ПП «Борпро», ТзДВ «Булат», ТОВ «Тернопільський машинобудівний завод», ПАТ «Птахофабрика Тернопільська», ТзОВ «Самбірська птахофабрика», ТОВ «АНТ», СМП «ТАЙП»,  ТзОВ «Еліт Снеіл»; розвиває міжсекторне партнерство: ГО «Українська асоціація виробників равликів», ГО «Партнерство», ТОГО «Підприємці Галичини», БО «БФ Ольги Шахін», де студенти також мають можливість набувати практичного досвіду, брати участь у стажуваннях, навчальних практиках, працевлаштуватися.

Кафедра реалізує міжнародну співпрацю із зарубіжними партнерами: Ґданським університетом (Республіка Польща),  Вроцлавським економічним університетом (Республіка Польща), Катовіцьким економічним університетом

(Республіка Польща), Познанським економічним університетом (Республіка Польща).

Якщо у вас виникли запитання стосовно:

вступу – телефонуйте 050 377 91 20 – Собко Ольга Миколаївна; 068 515 92 95 – Бойчик Ірина Михайлівна

співпраці з науковцями кафедри – 050 377 91 20 Собко Ольга Миколаївна

організації навчального процесу –  +38 050 377 91 20 – Собко Ольга Миколаївна

оформлення довідок, заяв тощо – +38 068 515 92 95 – Бойчик Ірина Михайлівна

Долучайтеся до нас у соціальних мережах:

Телефон: +38(0352)51-75-36, вн. 13-108

E-mail:pt@wunu.edu.ua

Професорсько-викладацький колектив

Бойчик Ірина Михайлівна

Посада: доцент, заступник завідувача кафедри

Телефон: (0352)51-75-36 вн. 13-108
E-mail: i.boichyk@wunu.edu.ua

Птащенко Олена Валеріївна

Посада: професор
Науковий ступінь: доктор економічних наук
Вчене звання: професор

Телефон: (0352) 51-75-36, вн. 13-108
E-mail: o.ptashchenko@wunu.edu.ua

Карпик Ярослав Михайлович

Посада: доцент
Науковий ступінь: кандидат економічних наук
Вчене звання: доцент
Почесне звання: академік Академії економічних наук України

Кабінет: 3101
E-mail: pt@wunu.edu.ua

Волошин Роман Володимирович

Посада: доцент
Вчене звання: доцент
Наукова ступінь: кандидат економічних наук

E-mail: r.voloshyn@wunu.edu.ua

Крисоватий Ігор Андрійович

Посада: доцент

E-mail: i.krysovatyy@wunu.edu.ua

Кириленко Сергій Вікторович

Посада: старший викладач
Вчене звання:

E-mail: s.kyrylenko@wunu.edu.ua

Смерека Світлана Богданівна

Посада: доцент, заступник директора з навчально-виховної роботи ВСП «ФКЕПІТ ЗУНУ»
Вчене звання: доцент

Кабінет: 3101, 2120
E-mail: s.smereka@wunu.edu.ua

Горожанська Юлія Василівна

Посада:
старший лаборант

Телефон: 51-75-36 вн. 13-108
E-mail: pt@wunu.edu.ua

Кафедра підприємництва і торгівлі

-    Підприємництво, торгівля і біржова діяльність.

(Республіка Польща), Познанським економічним університетом (Республіка Польща).

Якщо у вас виникли запитання стосовно:

співпраці з науковцями кафедри – 050 377 91 20 Собко Ольга Миколаївна

організації навчального процесу –  +38 050 377 91 20 – Собко Ольга Миколаївна

оформлення довідок, заяв тощо – +38 068 515 92 95 – Бойчик Ірина Михайлівна

Долучайтеся до нас у соціальних мережах:

Телефон: +38(0352)51-75-36, вн. 13-108

E-mail:pt@wunu.edu.ua