Нововолинський навчально-науковий інститут економіки та менеджменту

Чорний Роман Степанович

Посада: директор Нововолинського навчально-наукового інституту економіки та менеджменту
Наукова ступінь: доктор економічних наук
Вчене звання: професор
Почесне звання: академік  Академії наук України

Контакти:
Адреса: бул. Шевченка, 29, м. Нововолинськ, Волинська обл. 45400
Кабінет: 200
Телефон: 0 (03344) 3-24-09 вн. 21-801#
E-mail: r.s.chornyi@wunu.edu.ua


Нововолинський навчально-науковий інститут економіки та менеджменту ЗУНУ

 

Колектив інституту Нововолинського навчально-наукового інституту економіки та менеджменту ЗУНУ здійснює підготовку фахівців за такими освітніми програмами:

-  Фінанси,

-  Аудит і аналіз бізнесу

 

Після завершення навчання в інституті  випускники можуть обіймати різноманітні посади у системі органів державного управління (Міністерство фінансів України, Міністерство соціальної політики України, Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, Державна  податкова служба України, Державна митна служба України, Національний банк України, Державна казначейська служба України, Державна аудиторська служба України, Рахункова палата України, Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку, Національна комісія, що здійснює державне регулювання в сфері ринків фінансових послуг); у об’єднаних територіальних громадах; національних та міжнародних компаніях, що здійснюють зовнішньоекономічну діяльність; фінансових, страхових, трастових та трейдингових компаніях; банках; кредитних спілках; ломбардах; інвестиційних фондах і компаніях; бізнес-структурах (бухгалтера, бізнес-аналітики, внутрішні аудитори); незалежних експертних організаціях (аудиторські фірми, інститут економічної експертизи); митно-брокерських конторах;  підприємницьких структурах (промисловості, торгівлі, будівництва, готельно-туристичного бізнесу, житлово-комунального господарства, побутового обслуговування, громадського харчування, транспорту, сфери інформаційно-консалтингових послуг); продовжити наукову та викладацьку кар’єру у закладах вищої освіти, науково-дослідних та експертно-аналітичних установах.

 

Інститут активно співпрацює  з такими установами і організаціями: ПрАт «Західна промислова група», ТОВ «Нововолинське телебачення, телефонія, інтернет», ТзОВ «Імперія жирів», Управління Державної казначейської служби у м. Нововолинську, КП «Нововолинськводоканал», Управління освіти Виконавчого комітету Нововолинської міської ради, Управління Фонду соціального страхування у  м. Нововолинську, Поромівська ОТГ, де студенти також мають можливість набувати практичного досвіду, брати участь у стажуваннях, навчальних практиках, працевлаштуватися.

 

Професорсько-викладацький склад інституту ініціює щорічне проведення на постійній основі науково-практичної конференції «Економічні, правові, гуманітарні, соціальні, екологічні проблеми розвитку в XXI ст.: вітчизняні та світові реалії », де активну участь здійснює студентський склад інституту.

Викладачі кафедри регулярно беруть участь у Міжнародних та Всеукраїнських наукових конференціях, науково-практичних семінарах з різноманітної тематики за колом наукових інтересів, є авторами наукових публікацій у провідних вітчизняних та зарубіжних збірках наукових праць, періодичних наукових виданнях.

 

В інституті  створені усі умови для підтримки студентських ініціатив, щодо організації різноманітних масових заходів,  самореалізації особистості студентів,  формування у них організаторських навичок, лідерських якостей, відповідальності за результат своєї праці тощо. Разом із тим в навчальному закладі функціонує студентська рада. Діяльність студентського самоврядування спрямована на забезпечення виховання духовності та культури студентів інституту, виховання у студентської молоді соціальної активності. З метою  формування професійних, практичних  навичок у молоді на базі інституту створено науково- економічне студентське товариство «НЕСТ», Соціологічна лабораторія, Юридичний гурток «Правник».

  

Якщо у вас виникли запитання стосовно:

вступу – телефонуйте +38 (03344) 32110 Кравчук Наталія Олегівна

організації навчального процесу  +38 (03344) 32110 Степанюк Жанна Григорівна

оформлення довідок, заяв і т. д. +38 (03344) 32110 Олішкевич Анна Петрівна

 

Долучайтеся до нас у соціальних мережах

         

Наші контакти

бул. Шевченка, 29, м. Нововолинськ, Волинська обл. Україна, 45400
Телефон:+380(3344)3-24-09

Е-mail: nnniem@wunu.edu.ua


Заступники директора НННІЕМ

Кравчук Наталія Олегівна

 Посада: заступник директора з навчально-виховної роботи НННІЕМ, завідувач кафедри фундаментальних та спеціальних дисциплін НННІЕМ 
Науковий ступінь: кандидат економічних наук
Вчене звання:

Контакти:

Адреса: бульвар Шевченка 29,  м. Нововолинськ
Кабінет: 203
Телефон: (03344) 3-21-10
E-mail: nnniem@wunu.edu.ua
Спеціалісти деканату НННІЕМ

Степанюк Жанна Григорівна

 Посада: спеціаліст 1 категорії

Контакти:

Адреса: бульвар Шевченка 29,  м. Нововолинськ
Кабінет: 100
Телефон: +380(3344)3-21-10
E-mail: nnniem@wunu.edu.ua


Олішкевич Ганна Петрівна

 Посада: спеціаліст 1 категорії

Контакти:

Адреса: бульвар Шевченка 29,  м. Нововолинськ
Кабінет: 100
Телефон: +380(3344)3-21-10
E-mail: nnniem@wunu.edu.ua