Нововолинська державна податкова інспекція Нововолинського управління ГУ ДФС у Волинській області

Нововолинська державна податкова інспекція Нововолинського управління ГУ ДФС у Волинській області в особі начальника Кушнірук Ірини Олександрівни висловлює велику вдячність за ґрунтовну фахову підготовку випускників спеціальності «Фінанси і кредит» Нововолинського навчально-науковому інституту економіки та менеджменту Тернопільського національного економічного університету.ТОВ «Завод Промлит»

Дирекція ТОВ "Завод Промлит" висловлює свою повагу та особисту подяку за кваліфіковану та якісну підготовку студентів Вашим університетом.

Колеги - керівники відділів підприємства високо оцінили професійну підготовку випускників НННІЕМ ТНЕУ та їх вміння працювати в команді, схвально відгукнулись про дисциплінованість молодих спеціалістів-випускників НННІЕМ ТНЕУ.ТОВ «Нововолинський хлібозавод»

Наш колектив висловлює подяку Нововолинському навчально-науковому інституту економіки та менеджменту Тернопільського національного економічного університету за висококваліфіковані робочі кадри, які є працівниками підприємства.ТОВ «Нововолинський м’ясокомбінат»

Керівництво та працівники ТОВ «Нововолинський м’ясокомбінат» відзначають високий рівень підготовки студентів та випускників місцевого Інституту, творчий підхід до вирішення питань, що виникають, та високу відповідальність до виконання поставлених обов’язків. В цьому, ми вбачаємо велику заслугу усього колективу викладачів Нововолинського навчально-наукового інституту економіки  та менеджменту Тернопільського національного економічного університету.ПАТ Володимир-Волинська птахофабрика «Епікур»

ПАТ Володимир-Волинська птахофабрика «Епікур» щиро вдячне дирекції та працівникам НННІЕМ ТНЕУ за кваліфікованих кадрів. Випускники інституту добре підготовані до сучасних реалій та знають багато тонкощів своєї професії. Творчі особистості колишніх студентів НННІЕМ  ТНЕУ, не лише професійні фахівці, а й прекрасні  лідери, які створюють сприятливий соціально-психологічний клімат в робочому колективі.Управління соціального захисту населення Виконавчого комітету Нововолинської міської ради

Управління соціального захисту населення Виконавчого комітету Нововолинської міської ради має за честь подякувати дирекції та професорсько-викладацькому складу Нововолинського навчально-наукового інституту економіки  та менеджменту ТНЕУ за належну підготовку Ваших випускників, які на даний момент є працівниками нашої установи.ТОВ «БРВ Україна»

Керівництво ТОВ "БРВ-Україна" висловлює свою повагу та особисту подяку за кваліфіковану та якісну підготовку студентів Вашим університетом.ТОВ «Імперія жирів»

Наша компанія дякує за сумлінну працю студентів Нововолинського навчально-наукового інституту економіки  та менеджменту ТНЕУ, які за допомогою нестандартного мислення та пошуку нових ідей реалізовує чимало проектів у життя.КП «Управління економічної політики та інвестицій»

КП «Управління економічної політики та інвестицій» висловлює подяку колективу НННІЕМ ТНЕУ за підготовку висококваліфікованих кадрів. Ваші випускники проявляють себе з найкращої сторони, а високий рівень їхніх знань надає можливість виконувати відповідальні завдання та отримувати якісні результати роботи підприємства.Відділ економіки Виконавчого комітету Нововолинської міської ради

Висловлюємо подяку колективу Нововолинського навчально-наукового інституту економіки та менеджменту ТНЕУ за якісну підготовку випускників спеціальності "Фінанси і кредит".  За час роботи випускники інституту зарекомендували себе як кваліфіковані фахівці, що підтвердили високий рівень набутих університетських знань.ПП «Бош Сервіс Формула»

Сьогодні успішність ВНЗ визначається багатьма чинниками, однак велике значення має рівень підготовки випускників, їхній адаптивний потенціал, багаж знань і навичок, які сприяють у подальшому працевлаштуванні та роботі. Цей показник впливає на загальний імідж навчального закладу і  роботодавців Уже декілька років поспіль наше підприємство влаштовує до себе на роботу випускників НННІЕМ ТНЕУ. Випускники даного закладу засвідчують себе як висококваліфіковані молоді спеціалісти. Креативні, з високим рівнем культури, мають критичне мислення. Це передусім свідчить про те, що НННІЕМ ТНЕУ, як певне виховне та наукове середовище, ефективно забезпечує формування необхідних особистісних якостей у своїх студентів. Управління Державної казначейської служби України у м. Нововолинську

Висловлюємо подяку  працівникам НННІЕМ ТНЕУ  за високу  кваліфіковану підготовку випускників-студентів, а  на даний момент працівників нашої організації, котрі проявляють себе грамотно підготовленими фахівцями, відповідальними в роботі. Випускники у своїй роботі використовують  як теоретичні так і практичні знання здобуті у виші.Управління освіти Виконавчого комітету Нововолинської міської ради

Хочемо висловити слова подяки за наших працівників Марію Приймачик, Зінаїду Количеву, Андрія Рудчука, Тараса Макарука, Ельвіру Володіну, які є випускниками Вашого інституту, які за допомогою одержаних знань у Нововолинському навчально-науковому інституті економіки на менеджменту Тернопільського національного економічного університету успішно виконують всі завдання, які ставить перед ним керівництво і є успішними керівниками відділів та бухгалтерами установи.

Вже тривалий час наша установа тісно співпрацює з НННІЕМ ТНЕУ в питанні проходження переддипломної практики, дуальної освіти та працевлаштуванню випускників даного навчального закладу. Спеціалісти нашої установи постійно зазначають дуже високий рівень підготовки студентів та випускників, творчий підхід до питань, що виникають та високу відповідальність до виконання службових обов’язків. В цьому ми вбачаємо велику заслугу викладачів НННІЕМ ТНЕУ.ТОВ «Західна промислова група»

Професійна підготовка студентів здійснюється на високому рівні. Випускники ТНЕУ, а зокрема його підрозділу НННІЕМ складають велику конкуренцію випускникам інших ВНЗ, тому компанія плідно співпрацює з ним задля відбору найкращих та їх працквлаштування

Серед сильних сторін випускників НННІЕМ, які працюють в компанії "Західна промислова група", можна відмітити: 
- високу професійну підготовку; 
- бажання рости і розвиватися; 
- добрі комунікативні навики; 
- активність. 

Тому щорічно спеціалісти з кадрової служби компанії долучаються до всіх заходів, які організовує інститут: круглі столи, презентації, ярмарки вакансій. Адже всі ці заходи націлені на успішне працевлаштування і зближення роботодавців та випускників.ТОВ «ROSA Groupe»

Співпраця компанії з НННІЕМ розпочалася досить давно. Співробітники нашої компанії неодноразово брали участь у різноманітних заходах інституту націлених на успішне працевлаштування випускників, зокрема, презентаціях, круглих столах, ярмарках вакансій тощо. Як результат - сьогодні в компанії працює багато колишніх випускників НННІЕМ ТНЕУ.

Випускники НННІЕМ в спілкуванні з колегами приязні та ввічливі, до вирішення завдань відносяться творчо. Уважні, тактовні, мають навики ділового спілкування. Добросовісні по відношенню до роботи, цілеспрямовані.