» » » Запрошуємо взяти участь у програмі Study Tours to Poland

Запрошуємо взяти участь у програмі Study Tours to Poland

Польсько-Американський Фонд Свободи, Фонд «Білорусія», Колегія Східної Європи ім. Яна Новака-Єзьоранського запрошує активних студентів вищих навчальних закладів України та інших країн пострадянського простору взяти участь у програмі Study Tours to Poland.

Необхідні документи та аплікаційні форми для участі у Програмі необхідно представити на Польсько-українську програму ННІМЕВ до 4 січня 2015 року.

За детальною інформацією можна звертатися до координатора Українсько-польської програми ННІМЕВ ім. Б.Д.  Гаврилишина доц. Василевської Галини Василівни.

Запрошуємо взяти участь у програмі Study Tours to Poland