» » Вітаємо з присвоєнням почесних звань!

Вітаємо з присвоєнням почесних звань!

Дата: 3-10-2016, 13:26 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Сердечно вітаємо науковців Тернопільського національного економічного університету, яким відповідно до Указу Президента України П. Порошенка № 427/2016 від 1 жовтня 2016 року "Про відзначення державними нагородами з нагоди Дня працівників освіти" присвоєно почесні звання.

За значний особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку кваліфікованих фахівців, багаторічну плідну педагогічну діяльність та високий професіоналізм почесне звання «заслужений працівник освіти України» присвоєно директору Єреванського навчально-наукового інституту ТНЕУ Сааку Меружановичу Гудратяну, директору Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій ТНЕУ Оксані Миронівні Десятнюк, директору Івано-Франківського навчально-наукового інституту менеджменту ТНЕУ Галині Іванівні Ляхович.

Щиро вітаємо наших колег із високим визнанням, бажаємо наснаги, наполегливості та натхнення для нових наукових звершень і досягнень на освітянській ниві.