» » Відкрита пара на юридичному факультеті

Відкрита пара на юридичному факультеті

Дата: 30-09-2016, 14:52 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Продовжуючи традицію проведення відкритих пар на юридичному факультеті, кандидат юридичних наук, доцент кафедри цивільного права і процесу Бутрин-Бока Наталія Степанівна, підхопивши естафету, 29 вересня 2016 року організувала відкрите семінарське заняття для студентів групи ПРм-13 із дисципліни «Корпоративне право» на тему: «Особливості правового статусу окремих видів корпорацій».

Під час проведення пари викладач разом зі студентами підготували мультимедійні проекти щодо заданої тематики. Було обговорено актуальні проблеми правового регулювання корпоративних відносин і діяльності корпорацій зокрема.

Відкрите заняття, як і належить, відбувалося у дружній, невимушеній атмосфері. Усі присутні мали нагоду долучитися до обговорення актуальних питань корпоративного права та взяти участь у дискусії. З нетерпінням студентська спільнота ЮФ очікує наступних відкритих занять.