» » Триває акредитаційна експертиза спеціальностей на факультеті комп’ютерних інформаційних технологій ТНЕУ

Дата: 30-09-2016, 10:12 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Відповідно до пункту 4 Положення про акредитацію вищих начальних закладів і спеціальностей у вищих навчальних закладах та вищих професійних училищах, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 9 серпня 2001 року №978 «Про затвердження Положення про акредитацію вищих навчальних закладів і спеціальностей у вищих навчальних закладах та вищих професійних училищах» упродовж 27-29 вересня у Тернопільському національному економічному університеті триває чергова акредитаційна експертиза підготовки бакалаврів і магістрів з напрямів підготовки 6.050103 «Програмна інженерія», 6.050102 «Комп’ютерна інженерія», спеціальностей 8.05010301 «Програмне забезпечення систем», 8.05010302 «Інженерія програмного забезпечення», 8.05010201 «Комп’ютерні системи та мережі».

Підготовку фахівців за цими спеціальностями здійснюють кафедра комп’ютерних наук та кафедра комп’ютерної інженерії факультету комп’ютерних інформаційних технологій ТНЕУ.

Відповідно до наказів Міністерства освіти і науки України №121 від 22 вересня 2016 року та №129-А від 23 вересня 2016 року для проведення акредитаційної експертизи утворено відповідні експертні комісії.

Зокрема, комісію для експертизи напряму підготовки 6.050102 «Комп’ютерна інженерія» очолює доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри спеціалізованих комп’ютерних систем Національного університету «Львівська політехніка» Дунець Роман Богданович. До складу експертів також увійшли Дрозд Олександр Валентинович – доктор технічних наук, професор, професор кафедри комп’ютерних інтелектуальних систем і мереж Одеського національного політехнічного університету та Устенко Сергій Анатолійович  – доктор технічних наук, доцент, завідувач кафедри комп’ютерної інженерії Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського.

Акредитаційну експертизу для напряму підготовки  6.050103 «Програмна інженерія» здійснюють: голова комісії – доктор технічних наук, професор, перший проректор з науково-педагогічної роботи по організації навчального процесу та його науково-методичного забезпечення, професор кафедри програмного забезпечення Вінницького національного технічного університету Романюк Олександр Никифорович; члени комісії – доктор фізико-математичних наук, професор, завідувач кафедри теорії та технології програмування  Київського національного університету імені Тараса Шевченка Нікітченко Микола Степанович; доктор технічних наук, доцент, завідувач кафедри програмного забезпечення Національного університету «Львівська політехніка» Яковина Віталій Степанович та кандидат технічних наук, доцент, доцент кафедри інформаційних технологій Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Лазарович Ігор Миколайович.

У рамках роботи комісій відбулися робочі засідання кафедр, на яких експерти висловлювали свої думки стосовно поточних результатів акредитаційної експертизи. Зокрема, відзначили високий рівень організаційно-методичної роботи, фаховість курсових та дипломних робіт студентів, якість наукової роботи. Для студентів відповідних спеціальностей факультету проведено контрольний зріз знань, шляхом написання комплексних контрольних робіт.