» » Конференція студентів ФОА на передодні ювілею ТНЕУ!

Конференція студентів ФОА на передодні ювілею ТНЕУ!

Дата: 29-09-2016, 14:59 | Автор: Куратор СНЦ кафедри обліку у виробничій сфері Гуменна-Дерій М. В.

27 вересня 2016 р. у читальному залі бібліотеки ТНЕУ відбулася студентська конференція присвячена 50-річчю ТНЕУ на тему: «Стан і перспективи розвитку обліково-інформаційної системи в Україні».

Конференція організована з ініціативи декана факультету обліку і аудиту, канд. екон. наук, доцента Панасюк Валентини Миколаївни.  З вступним словом доу часників звернувся заступник декана ФОА, канд. екон. наук, доцент Бурденюк Тарас Григорович, який побажав студентам не зупинятися на досягнутому та поглиблювати знання у сфері бухгалтерського обліку, оподаткування, аналізу та аудиту.

Варто зазначити, що до дискусії в.о. завідувача кафедри обліку у виробничій сфер, канд. екон. наук, доцент Починок Наталія Володимирівна; завідувач кафедри обліку в державному секторі економіки та сфері послуг, д-р екон. наук, професор Лучко Михайло Романович; завідувач кафедри аудиту, ревізії та аналізу, д-р екон. наук, професор Дерій Василь Антонович; д-р екон. наук, професор Крупка Ярослав Дмитрович та професорсько-викладацький колектив  факультету обліку і аудиту.

Серед студентського активу  відзначено 17 найкращих доповідей, які були представлені на конференції:

Бабій Любов  (ОКЕДм-21) «Поняття материнського підприємства  у МСФЗ та НП(С)БО: порівняльний аспект»;
Будаковська Тетяна (ОПДм-11) «Аналіз стратегій запровадження  МСФЗ в Україні»;
Вовчак Мар’яна (ОЕЕм-11) «Внутрішній аудит як фактор досягнення стійкого розвитку підприємства»;
Воронко Анастасія (ОМО-11) «Розвиток ринку бухгалтерського обліку за умов вікіноміки»;
Гаврилюк Лариса (ОБС-41) «Формування методичних підходів до забезпечення моніторингу і діагностики доходів і видатків бюджету міста у системі міжбюджетних відносин»;
Дзюрман Руслана (ОПД-31) «Функціональна матриця обліку грошово-розрахункових операцій»;
Кізюк Надія (ОІСм-21) «Теоретичні основи автоматизації обліку і аналізу на підприємстві»;
Клімович Ярина (ОПДм-11) «Проблеми та шляхи вдосконалення обліку і аналізу дебіторської заборгованості»;
Кобернюк Олена (ОП-41) «Впровадження МСФЗ в Україні: стан і перспективи розвитку»;
Лилик Назарій (ОКЕДм-21) «Теоретичний аспект проведення аналізу та аудиту ефективності залучення і використання кредитів»;
Лукинів Зоряна (ОБС-41) «Особливості та проблеми державного сектору в процесі імплементації міжнародного законодавства»;
Москаленко Михайло (ОБС-41) «Облікова політика установ державного сектору. Проблеми формування відповідно до стандартів обліку»;
Окренець Володимир (ОП-41) «Перспективи розвитку бухгалтерського обліку в контексті світових глобалізаційних процесів»;
Перхалюк Діана (ОЕЕм-11) «Роль контролінгу у формуванні стратегій розвитку підприємства»;
Пушкар Михайло (ОКР-41) «Усвідомлення інформації на мові бухгалтерського обліку»;
Рогожкіна Вероніка (ОМОм-11) «Розвиток вітчизняного та зарубіжного аудиту»;
Субчук Анастасія (ОМОм-11) «Бухгалтерський облік в умовах інфляції: проблеми побудови».

Після виступів студентів учасники зробили відповідні висновки й пропозиції щодо поліпшення наукового і навчального процесу студентів факультету обліку і аудиту.