Шановні бухгалтери!

Дата: 16-07-2016, 09:16 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята! Ваша відповідальна робота є невід’ємною складовою успішного розвитку Тернопільського національного економічного університету. Це  одна з важливих професій, представники якої  сумлінно трудяться в усіх галузях економіки. Саме Ви  забезпечуєте чіткий  контроль фінансових потоків, своєчасність податкових платежів, заміряєте  фінансовий пульс вищого навчального закладу.

Упевнений, що відданість своїй роботі, принциповість, виваженість та мудрість стануть запорукою добробуту не лише Тернопільського національного економічного університету, а й України.

Від імені університетської родини ТНЕУ висловлюю Вам щиру вдячність за щоденну сумлінну працю та вірність професійному обов’язку.

Бажаю Вам та Вашим родинам міцного здоров’я, миру, злагоди та впевненості у завтрашньому дні!

Ректор ТНЕУ                                                                              А.І. Крисоватий