» » До ТНЕУ завітав Посол Естонської Республіки в Україні

До ТНЕУ завітав Посол Естонської Республіки в Україні

Дата: 2-06-2016, 11:26 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Першого червня 2016 року до Тернопільського національного економічного університету прибула делегація Посольства Естонської Республіки в Україні у складі: Надзвичайного та Повноважного Посла Сулева Канніке й проектного координатора з питань розвитку та співробітництва Анастасії Михайлової.

Під час зустрічі з поважними гостями проректор з науково-педагогічної роботи ТНЕУ (міжнародна та інформаційна діяльність) Олег Адамів представив основні напрями діяльності університету. Директор Тернопільської бізнес-школи ТНЕУ Олена Гузар розповіла про історію створення Тернопільської бізнес-школи як спільного проекту ТНЕУ та Естонської бізнес-школи, охарактеризувала дві магістерські програми «Управління вартістю бізнесу» та «Бізнес-інновації», старт яких заплановано на вересень 2016 року, розповіла про реалізацію соціальних проектів, зокрема «Ternopil Open Opera».

Упродовж зустрічі було обговорено перспективи розвитку бізнес-школи, участь партнерів з Естонії та підтримка з боку Посольства.