» » Фінальний етап Х Всеукраїнського молодіжного Конкурсу «Новітній інтелект України»

Дата: 1-06-2016, 11:57 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

30 травня 2016 року у м. Києві відбувся фінальний етап Х Всеукраїнського молодіжного Конкурсу «Новітній інтелект України»! Метою його проведення є прагнення віднайти інтелектуально-спроможну, активну, не байдужу молодь, дати молодим людям додатковий шанс та стимул для реалізації свого інтелекту саме в Україні, а не за її межами, організаційно та інформаційно підтримати обдаровану талановиту молодь, яка вже у найближчому майбутньому стане інтелектуальним цвітом нації.

На фінальному етапі Конкурсу Тернопільський національний економічний університет представив доцент кафедри фінансів ім. С.І. Юрія Письменний Віталій, де й здобув три дипломи: за перше місце у номінації «Прикладні дослідження», за 2 місце у номінації «Бізнес-ідеї», за 3 місце у номінації «Соціальні проекти»!