» » Запрошуємо долучитися до міжнародної поїздки!

Запрошуємо долучитися до міжнародної поїздки!

Дата: 1-06-2016, 10:43 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Громадська організація «Відкрий світ молоді» інформує про те, що з 30 червня по 8 липня 2016 року відбудеться міжнародна поїздка до Литви, Латвії, Польщі.

Метою поїздки є розвиток дружніх, партнерських відносин між європейськими країнами і народами, об'єднання людей різних національностей, сприяння інтеграції українців до європейського суспільства, ознайомлення з історією, культурою і традиціями інших народів, сприяння збереженню міжнаціонального миру, підтримка багатонаціональної молодіжної творчості.

У поїздку запрошуються учнівська та студентська молодь, керівники навчальних закладів, творчі колективи, представники районних, міських, обласних державних адміністрацій, громадських організацій та державних установ.

Витрати на проживання, харчування та проїзд передбачаються за рахунок учасників поїздки. Вартість поїздки 380 Євро. У вартість входить: проживання в готелях, харчування відповідно до програми, транспортне обслуговування (автобус) за маршрутом екскурсії. Проїзд до місця виїзду групи (м. Львів) та у зворотному напрямку оплачується окремо.

Необхідні документи потрібно надіслати до 10 червня 2016 року за адресою: м. Київ, вул. Бакинська 37-Г, офіс 306 після попередньої реєстрації за телефонами: 044-453-73-43, 050-311-32-80, 067-449-13-41, 063-539-71-20.