» » Міжнародна конференція в Люблінському католицькому університеті Івана Павла ІІ

Міжнародна конференція в Люблінському католицькому університеті Івана Павла ІІ

Дата: 15-04-2016, 11:49 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Нещодавно в Люблінському католицькому університеті Івана Павла ІІ (Республіка Польща) відбулася міжнародна конференція «Правові аспекти міграційної політики ЄС та внутрішня безпека країн-членів», організатором якої виступив колектив факультету права, канонічного права та державного управління.

Конференція, участь в якій взяли державні службовці та науковці з Польщі, Німеччини, Італії, України, проходила у формі пленарних та секційних засідань, дискусія на яких концентрувалася на проблемах:

- становище ЄС в контексті проблеми біженців;
- ситуація в окремих країнах-членах ЄС з реалізації проблеми біженців;
- статус біженців на території країни, що приймає мігрантів зі Сходу;
- обмеження громадянських прав біженців.

За результатами конференції заплановано видання англомовної монографії.

До участі у конференції долучився д.е.н., професор, координатор Східноєвропейської мережі університетів від ТНЕУ, професор кафедри менеджменту та публічного управління Григорій Монастирський, який виступив з доповіддю «Економіко-правові аспекти міграційної кризи в ЄС та Східній Європі».

У рамках візиту відбулася робоча зустріч з координатором Східноєвропейської мережі університетів, д.габ, професором Марціном Шевчаком, ад’юнктом інституту політичних наук та міжнародних відносин Люблінського католицького університету Івана Павла ІІ, доктором Лєхом Яньчуком з питань практичної реалізації програми двох дипломів з підготовки фахівців на першому (бакалаврському) рівні вищої освіти з публічного управління та адміністрування.