» » Вітаємо Николайчука Ярослава Миколайовича з присвоєнням почесного звання «Кращий винахідник Тернопільської області»

Дата: 14-04-2016, 13:11 | Автор: Колектив кафедри спеціалізованих комп’ютерних систем

За підсумками винахідницької діяльності в ТНЕУ за 2015 рік кращим винахідником визнаний завідувач кафедри спеціалізованих комп’ютерних систем факультету комп’ютерних інформаційних технологій, д.т.н., професор Николайчук Ярослав Миколайович.

Його кандидатура була представлена на  обласний конкурс винахідників Тернопільської області. За підсумками обласного конкурсу рішенням президії обласної організації ТВР України йому присвоєно почесне звання «Кращий винахідник Тернопільської області».

За свою трудову діяльність Ярослав Миколайович розробив і отримав 37 авторських свідоцтв і 27 патентів України на винаходи та корисні моделі, спрямовані на вдосконалення компонентів обчислювальних машин, пристроїв для опрацювання інформації тощо. У 2015 році одержав 4 патенти України на винаходи і корисні моделі. Розроблені та запатентовані технічні рішення стосуються вдосконалення пристроїв та способів роботи обчислювальної техніки.

Щиро вітаємо Ярослава Миколайовича з присвоєнням почесного звання та бажаємо йому творчих успіхів.