» » Спортивно-патріотична гра «Гурби - Антонівці»

Спортивно-патріотична гра «Гурби - Антонівці»

Дата: 13-04-2016, 17:14 | Автор: Відділ виховання та гуманітарної освіти

У квітні 2016 року розпочався всеукраїнський проект «Курс Вільних Людей», котрий координує  всеукраїнська молодіжна громадська організація «Молодіжний Націоналістичний Конгрес» за підтримки Міністерства молоді і спорту України. Даний проект  передбачає серію патріотичних таборів та навчальних семінарів з громадської активності студентської молоді.  Метою таких заходів є національно-патріотичне виховання молоді та залучення її до громадської діяльності.

Запрошуємо студентів нашого університету віком від 18 до 25 років взяти участь у найбільшій в Україні спортивно-патріотичній грі «Гурби - Антонівці», котра буде проведена в рамках проекту.

Організатором даної гри є Департамент сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Тернопільської обласної державної адміністрації та всеукраїнська молодіжна громадська організація «Молодіжний Націоналістичний Конгрес».

Деталі за тел. 23 – 59 – 77  / Арсен Ляхоцький