» » Семінар Школи молодого політика

Семінар Школи молодого політика

Дата: 14-04-2016, 15:39 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

2-3 квітня 2016 року завідувач кафедри міжнародного права та європейської інтеграції Жукорська Ярина Михайлівна взяла участь у семінарі Школи молодого політика у м. Дніпропетровськ, який проводився за сприяння Міжнародного республіканського інституту (International Republican Institute, Канада).

До участі у заході на конкурсній основі були відібрані представники з усіх регіонів України.

У рамках семінару обговорювалися питання діяльності політичних партій у світі та Україні, місцевого самоврядування, кампаній громадського лобіювання. Особливу увагу учасники звернути на основи ведення ефективних переговорів і тайм менеджменту. З питань актуальної політичної ситуації в державі панельну дискусію вели народні депутати Верховної Ради України.