» » ІХ Міжнародна науково-практична конференції молодих учених і студентів «Інноваційні процеси економічного і соціально-культурного розвитку: вітчизняний та зарубіжний досвід»

Дата: 12-04-2016, 11:07 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі ІХ Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених і студентів «Інноваційні процеси економічного і соціально-культурного розвитку: вітчизняний та зарубіжний досвід», яка відбудеться 14-15 квітня 2016 року в Тернопільському національному економічному університеті (корпус №10 ТНЕУ, м. Тернопіль, бульвар Шевченка, 9).

Реєстрація учасників відбудеться 14 квітня 2016 р. з 9:30 до 10:00. Пленарне засідання розпочнеться о 14:30 ( конференц-зал корпусу №10).

Завантажити Переглянути онлайн