» » Візит науковців ТНЕУ до Греко-католицького теологічного факультету Пряшівського університету

Дата: 15-03-2016, 12:21 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

9 березня 2016 року в м. Пряшів (Словаччина) відбулася зустріч заступника декана юридичного факультету Сломи В.М. та завідувача кафедри міжнародного права та європейської інтеграції Жукорської Я.М. з деканом Греко-католицького теологічного факультету Пряшівського університету Петером Штураком та його заступниками.

У ході зустрічі визначено основні напрямки майбутньої співпраці між факультетами: участь у спільних наукових проектах, у тому числі проведення конференцій; можливість стажування викладачів та студентів; обмін навчально-методичними та науковими розробками.