» » Запрошуємо до публікації у науковому збірнику!

Запрошуємо до публікації у науковому збірнику!

Дата: 11-03-2016, 12:45 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Колектив кафедри аудиту, ревізії та аналізу Тернопільського національного економічного університету повідомляє про формування чергового випуску збірника наукових праць «Економічний аналіз».

Збірник призначений для фахівців, які цікавляться теоретичними та прикладними проблемами економіки, управління, фінансів, обліку, аналізу й аудиту, дає можливість науковій громадськості ознайомитися з результатами досліджень вчених-економістів.

Збірник наукових праць «Економічний аналіз» входить до переліку фахових видань Вищої атестаційної комісії у галузі економічних наук (постанова Президії ВАК України від 14 жовтня 2009 р. № 1-05/4 // Бюлетень ВАК України. – 2009.– № 11. – С. 6) та індексується в міжнародних каталогах та наукометричних базах.

Рукописи до журналу приймаються однією із трьох мов: українською, російською, англійською. Перевага надається рукописам англійською мовою.

Завантажити Переглянути онлайн