Вітаємо колектив ФОА!

Дата: 1-03-2016, 15:29 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

З приємністю повідомляємо, що факультет обліку і аудиту Тернопільського національного економічного університету посів 10 (з 213)  позицію у рейтингу наукових колективів Біометрики української науки, який формується Центром досліджень соціальних комунікацій.

Зазвичай бібліометричні показники використовуються для експертного оцінювання результативності діяльності вчених. Визначенню таких показників для порівняння ефективності дослідницької діяльності наукових колективів (кафедр, відділів, лабораторій) приділяється недостатня увага. Однак, саме в них формуються наукові школи, здійснюються відкриття, встановлюються нові закономірності. Останнім часом завдяки сервісам Google Scholar з’явилася можливість створення бібліометричних профілів як учених, так і дослідницьких структур.

Повний рейтинг наукових колективів можна переглянути за посиланням http://nbuviap.gov.ua/bpnu/index.php?page_sites=kolectivy

Вітаємо колектив факультету обліку і аудиту! Бажаємо натхнення у роботі, наукових пошуків, успіхів та нових досягнень!