» » Навчальний візит делегації ТНЕУ до Естонської бізнес-школи (м. Таллінн)

Навчальний візит делегації ТНЕУ до Естонської бізнес-школи (м. Таллінн)

Дата: 22-12-2015, 16:25 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У рамках реалізації партнерського проекту №165-2015-А «Відкриття бізнес-школи при Тернопільському національному економічному університеті», що фінансується Міністерством закордонних справ Естонії, представники адміністрації Тернопільської бізнес-школи і кафедри міжнародного менеджменту та маркетингу відвідали Естонську бізнес-школу  (м. Таллінн, Естонія).

Відповідно до програми навчального візиту делегація Тернопільського національного економічного університету отримала можливість ознайомитися з системою вищої освіти в Естонії, діяльністю Естонської агенції якості вищої та професійної освіти, перейняти досвід колективу Естонської бізнес-школи щодо організації процесів навчання, підходів до внутрішнього забезпечення якості освіти та розвитку навчальних програм.