«Таїна різдвяного дива»

Дата: 8-12-2015, 17:50 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

У ТНЕУ підвели підсумки конкурсу творчих композицій «Таїна різдвяного дива». Шкода, що не всі факультети взяли участь у конкурсі, а також надзвичайно приємно, що молодь Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу – віддаленого структурного підрозділу ТНЕУ – активно долучилися до прекрасного конкурсу, адже Різдво – це світле торжество, що повертає нас у дитинство і ще раз нагадує нам про народження Спасителя.

Отож, дозвольте назвати переможців конкурсу: І місце – юридичний факультет, ІІ місце – факультет обліку і аудиту, ІІІ місце – факультет аграрної економіки та менеджменту.

Нехай же світло Христового Рождества звеселяє кожну родину і дарує лише приємні миттєвості життя. Переможців же вітаємо і бажаємо подальших успіхів у найрізноманітніших конкурсах, що відбуваються у Тернопільському національному економічному університеті.