» » Студентка факультету банківського бізнесу зайняла 2 місце у конкурсі «Мої роздуми майбутнього фінансиста»

Дата: 27-11-2015, 14:53 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Студентка 4 курсу факультету банківського бізнесу, голова СНГ «Грошова парадигма» Марусин Марія зайняла 2 почесне місце у конкурсі студентських есе на тему: «Мої роздуми майбутнього фінансиста».

Марія Марусин отримала грамоту, збірник, де публікувалася та інші цінні подарунки, а також представила власну працю  «Фінанси – каркас економічного буття» на перших наукових читаннях, присвячених пам’яті видатного українського вченого-економіста Сергія Ілліча Юрія, що організовані колективом кафедри фінансів ім. С.І. Юрія.