» » «Трудові правовідносини і не тільки: оформлення, розірвання, ризики та штрафи»

«Трудові правовідносини і не тільки: оформлення, розірвання, ризики та штрафи»

Дата: 27-11-2015, 14:48 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Професійна майстерність, висока кваліфікація, фаховий підхід до вирішення проблемних питань в бухгалтерському обліку… Усе це відчули на собі студенти магістерської програми кафедри обліку в державному секторі економіки та сфері послуг Тернопільського національного економічного університету, відвідавши практичний семінар «Трудові правовідносини і не тільки: оформлення, розірвання, ризики та штрафи».

Захід  відбувся  26 листопада за сприяння ДФС в Тернопільській області, ТОВ «Тер Аудит», компанії «Волошин», Техноцентру «Маяк», Асоціації платників податків у Тернопільській області та журналу «Баланс».

На завершення семінару модератор, доктор економічних наук, професор Михайло Романович Лучко, дав відповіді на запитання бухгалтерів-практиків.

Участь у семінарі була цікавою та пізнавальною для студентів.