» » Тиждень фінансовою грамотності: день перший!

Тиждень фінансовою грамотності: день перший!

Дата: 3-11-2015, 15:22 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Другого листопада 2015 р. – початок тижня фінансової грамотності ознаменувався переглядом фільму «Вовк з Волл-Стріт». Біографічний фільм про брокера Джордана Белфорта, який заробив значні статки, ознаменований безліччю суперечностей, зокрема «успіх і його ціна», що дає змогу ще раз переконатись в правдивості виразу «легких грошей не буває».

Фільм заснований на реальних подіях,  в ньому зображенні реальні персонажі, фільм користується значною увагою з боку любителів кінематографу, тому не дивно, що на перегляді були присутні студенти усіх курсів факультету фінансів разом із представниками викладацького колективу. Після закінчення відбулося обговорення найсуперечливіших моментів картини зі сторони культури, моралі, людяності і, звісно ж,  фінансової грамотності, для того щоб не вестись на сумнівні та шахрайні схеми жадібних до багатства людей.