» » Формування електронної бази наукових праць видатного українського вченого-економіста Сергія Ілліча Юрія

Дата: 3-11-2015, 11:15 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У рамках комплексу заходів, присвячених пам’яті видатного вітчизняного вченого-економіста С.І. Юрія, кафедра фінансів ім. С.І. Юрія Тернопільського національного економічного університету розпочала роботу з оцифрування наукового доробку українського науковця, який включає більше 260 публікацій, з них 56 статей у наукових фахових виданнях та 16 монографій.

Просимо долучитися до формування електронної бази наукових праць Сергія Ілліча Юрія. Електронна версія наукового доробку вченого-економіста буде розміщена на сайті наукової бібліотеки ТНЕУ та кафедри фінансів ім. С.І. Юрія.