» » Студенти ФФ взяли участь в акції «Green Planet Challenge»

Студенти ФФ взяли участь в акції «Green Planet Challenge»

Дата: 3-11-2015, 10:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У рамках проекту «Green Planet Challenge» – акції по висаджуванню дерев за допомогою «відео-виклику» на рівні організацій, адміністрацій та навчальних закладів, генеральною ідеєю якої є озеленення всієї України, колектив факультету фінансів висадив п’ять саджанців клена червоного на території студентського містечка ТНЕУ. Естафету студенти прийняли від колективу Національного університету державної податкової служби України.

Приємно, що до участі в екологічній акції долучилася адміністрація та професорсько-викладацький колектив факультету. Зокрема, заступник декана Маршалок Тарас Ярославович подякував за виклик попередникам і передав естафету Одеському національному економічному університету.

З нетерпінням чекаємо на відео підтвердження участі в проекті від наших друзів одеситів.