» » Здорова нація починається з відповідальності про себе, свого партнера, свою сім’ю та майбутніх дітей

Дата: 2-11-2015, 12:32 | Автор: Куратор групи МЕНМФ-41 Зварич І. Я.

Під таким гаслом 30 жовтня, у п’ятницю, відбулася зустріч із кандидатом медичних наук, лікарем акушер-гінекологом Швець Оксаною Петрівною, у якій взяли участь студенти груп МЕНМФ-41 та МЕНМФ-11 (Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина).

Молоді детально розповіли про правильне планування сім’ї, переваги та недоліки різних засобів контрацепції та протидії абортів.

Студенти мали змогу поспілкуватися з лікарем, отримати компетентні відповіді із використанням демонстраційних матеріалів.

Базова ідея зустрічі: «Дитина – це єдине, що можна і треба залишити у цьому світі».