» » Екскурсія у Тернопільський історико-меморіальний музей політичних в’язнів

Екскурсія у Тернопільський історико-меморіальний музей політичних в’язнів

Дата: 30-10-2015, 15:26 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

29 жовтня 2015 року студенти коледжу економіки, права та інформаційних технології ТНЕУ були на екскурсії в Тернопільському історико-меморіальному музеї політичних в’язнів, яку провів старший науковий співробітник музею, політв’язень і громадсько-політичний діяч Ігор Андрійович Олещук.

Хочемо подякувати пану Ігорю, який так доступно і натхненно розповів студентам про трагічні сторінки історії України, на яких також вписано ім’я Ігоря Андрійовича, адже сам він також був політв’язнем.

Студенти коледжу змогли переосмислити усе побачене і почуте, зрозуміти той беззаперечний факт, що світле майбутнє, яке неодмінно прийде до нашої держави, скроплене болем та кров’ю найкращих синів і доньок України, котрі не боялись зазирати у вічі смерті, робили все можливе, щоб ми з вами жити у незалежній Україні.

Щиро сподіваємося, що такі екскурсії неодмінно виховуватимуть істинних патріотів та націоналістів, які своїм життям та творчістю зуміють прославити нашу найдорожчу Україну!