Запрошуємо на роботу!

Дата: 11-09-2015, 09:20 | Автор: Центр працевлаштування та зв’язків з випускниками ТНЕУ

Шановні студенти і випускники Тернопільського національного економічного університету! У рамках співпраці з Центром працевлаштування та зв’язків з випускниками ТНЕУ ПрАТ «СК «Провідна» запрошує на роботу спеціаліста із страхування.

Функціональні обов’язки: консультація клієнта по умовах договору; розрахунок платежу; підготовка та оформлення страхових полісів; оплата страхових платежів; робота із базами пролонгації.

Проводиться безкоштовне навчання.

Вимоги до кандидата:цілеспрямована, комунікабельна людина, яка працює та орієнтується на результат, хоче реалізувати себе у професійному плані і стати висококваліфікованим спеціалістом у сфері страхування.

За додатковою інформацією звертайтесь у

Центр працевлаштування та зв’язків з випускниками ТНЕУ:

вул. Львівська, 11, офіс 1106 (корпус № 1)

тел. (0352) 47-58-64

е-mail: cpv@wunu.edu.ua