» » День української та норвезької культур у ТНЕУ

День української та норвезької культур у ТНЕУ

Дата: 4-09-2015, 18:36 | Автор:

15 вересня 2015 р. у рамках проекту "Україна-Норвегія" в Тернопільському національному економічному університеті відбудеться Перший науково-практичний симпозіум "Норвезько-Українське співробітництво: здобутки та перспективи у сфері освіти і досліджень". Також цей день у вищому навчальному закладі буде присвячений норвезькій та українській культурам. Професорсько-викладацький колектив, працівники, студенти й почесні гості ТНЕУ матимуть можливість взяти участь у таких заходах: урочисте підняття прапора Норвегії; посадка дерев на алеї  Почесних гостей; церемонія вручення дипломів слухачам програми перепідготовки військовослужбовців та святковий  концерт; молодіжний флешмоб "Так, ми любимо цей край"; вікторина "Що ти знаєш про Норвегію?" та багато інших.