Шановні колеги!

Дата: 2-09-2015, 12:29 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасний стан, актуальні проблеми та перспективи розвитку обліку, контролю та аналізу», яка відбудеться 16-17 жовтня 2015 року в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу (м. Івано-Франківськ).

До участі в конференції запрошуються вчені, викладачі навчальних закладів, докторанти, аспіранти, студенти, а також фахівці в економічній, фінансовій та обліково-аналітичній сфері.

Учасники конференції працюватимуть за секціями:

– Актуальні проблеми теорії і практики бухгалтерського обліку та шляхи їх вирішення.

– Сучасний стан та перспективи розвитку управлінського обліку.

– Проблемні аспекти економічного аналізу діяльності суб’єктів господарювання.

– Трансформація форм, методів і організації контролю і аудиту у відповідності до сучасних вимог менеджменту.

– Формування професійної компетенції фахівців з обліку і аудиту в сучасних умовах.

– Тенденції та пріоритети ефективного розвитку соціально-економічних систем в сучасних умовах.

– Сучасні технології управлінської діагностики.

– Теоретичні та практичні аспекти функціонування фінансового механізму економічних систем.

Інформаційний лист.doc
Завантажити Переглянути онлайн