Відбудеться підписання угоди

Дата: 26-06-2015, 11:33 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

29 червня 2015 року відбудеться підписання угоди про реалізацію програми двох дипломів між Тернопільським національним економічним університетом та Люблінським католицьким університетом Івана Павла ІІ.

Польську делегацію очолить ректор Люблінського католицького університету Івана Павла ІІ Ентоні Дембінські. Зустріч відбудеться за участі проректора з науко-педагогічної роботи (міжнародна та інформаційна діяльність) ТНЕУ Олега Петровича Адаміва й науковців кафедри державного муніципального управління, які реалізовуватимуть програму на практиці.

Співпраця між університетами ведеться давно. Представники професорсько-викладацького колективу ТНЕУ неодноразово бували у Люблінському католицькому університеті з робочими візитами, маючи можливість обмінюватися досвідом, працювати над різними проектами, відкривати нові напрями спільної роботи.